Shaggy Finesse 280

Moderní kusový koberec "shaggy" typu s vysokým vlasem. Je skvělým doplňkem do domácností jak do obýváků, tak do ložnic nebo dětských pokojíčků. Má příjemné barevné kombinace, které skvěle doplní interiér.

Z tohoto koberce vyrobíme jakýkoliv ovál, kruh, čtverec či obdélník beze zbytku.

530,00 Kč za ks vč. DPH
Rozměr

Detaily produktu

Typ
Shaggy (vysoký vlas)
Vzor
Jednobarevný
Barevný odstín
béžová, šedobéžová
Hmotnost vlasu
2200 g/m2
Celková hmotnost
2960 g/m2
Možnost dodání
doprodej
Materiál
100% PP Stainsafe
Celková výška
30,5 mm
Podložka
Filc + actionback
Tvar
Obdélník
Tvar
Čtverec

Popis

Přijeďte se podívat na kusové koberce do našeho obchodního domu podlahových krytin Koberce Strnad Lišov v jižních Čechách, nikde jinde v ČR větší nabídku kusových koberců na jednom místě nenajdete. Na koberce se přes 30 let vyloženě specializujeme a máme je rádi. Na našem webu nabízíme zejména skladový sortiment, který zahrnuje asi 3000 koberců všech možných barev, vzorů, tvarů i provedení, ale zdaleka zde nemáme nafoceno vše, co nabízíme. I když se lepšíme a postupně koberce fotíme. Není ale nad to přijet se osobně přesvědčit, že takovou nabídku nenajdete ani v Praze.

Koberec lze objednat samozřejmě i přes internet. I když nemáme klasický e-shop, naše webové stránky fungují podobně s poptávkovým formulářem. Stačí si dát vybraný kus do poptávkového "košíku" a odeslat, ozveme se vám, jak nejrychleji to půjde. Koberce denně expedujeme spediční službou Fofr.