• Sleva!
  • -1 200,00 Kč
  • Sleva!
  • -1 200,00 Kč
Potala 150 terra

Potala 150 terra

Repasované
11 900,00 Kč
10 700,00 Kč za ks vč. DPH ušetříte 1 200,00 Kč

Luxusní ručně vázaný kusový koberec Potala 150 v barvě terracotta je vyroben z kvalitně zpracované čisté ovčí vlny. Má jednoduchý moderní design s decentní bordurou a třásněmi. Pro výrobu kusových koberců je vlna absolutně nejlepší vlákno. Koberec Potala je těžký, hutný a tudíž i velice odolný vůči sešlapání, neboť má vysokou hmotnost vlasu. A jestli chcete mít teplo od nohou, pak není nic lepšího. Vlna pouští určitý čas tzv. plovoucí vlákno, drobné chloupky, tento jev ale brzy pomine, je to charakteristická vlastnost přírodních vláken spřadených z krátkých ovčích chlupů. Všechny ručně vázané kusové koberce nabízíme s dlouhodobou akční slevou 10%.

Rozměr
poslední kus
  • Jedná se o nezávaznou poptávku Jedná se o nezávaznou poptávku
  • Na způsobu doručení se domluvíme Na způsobu doručení se domluvíme
  • Vždy musí dojít k vzájemnému potvrzení Vždy musí dojít k vzájemnému potvrzení

Detaily produktu

Typ
Ručně vázaný
Typ
Přírodní (vlna, hedvábí aj.)
Vzor
Moderní
Barevný odstín
oranžová, cihlová
Barevný odstín
červená, růžová
Možnost dodání
doprodej
Materiál
100% ovčí vlna
Podložka
Tkaná osnova
Tvar
Obdélník

Popis

Přijeďte se podívat na kusové koberce do našeho obchodního domu podlahových krytin Koberce Strnad Lišov v jižních Čechách, nikde jinde v ČR větší nabídku kusových koberců na jednom místě nenajdete. Na koberce se přes 30 let vyloženě specializujeme a máme je rádi. Na našem webu nabízíme zejména skladový sortiment, který zahrnuje asi 3000 koberců všech možných barev, vzorů, tvarů i provedení, ale zdaleka zde nemáme nafoceno vše, co nabízíme. I když se lepšíme a postupně koberce fotíme. Není ale nad to přijet se osobně přesvědčit, že takovou nabídku nenajdete ani v Praze.

Koberec lze objednat samozřejmě i přes internet. I když nemáme klasický e-shop, naše webové stránky fungují podobně s poptávkovým formulářem. Stačí si dát vybraný kus do poptávkového "košíku" a odeslat, ozveme se vám, jak nejrychleji to půjde. Koberce denně expedujeme spediční službou Fofr.

Mohlo by se vám také líbit