• Sleva!
  • -37,67%
  • Sleva!
  • -37,67%
3D Wave 15 brown

3D Wave 15 brown

3 995,00 Kč
2 490,00 Kč za ks vč. DPH Ušetříte 37,67%

Nádherný kusový koberec 3D Wave opravdu připomíná skutečně zvlněnou vodní hladinu. Jedná se o plastický koberec vyrobený z velmi příjemného polyesterového vlákna o vysoké hmotnosti na látkové podložce. Jelikož koberce 3D Wave už se nevyrábí, postupně je všechny doprodáváme za akční zvýhodněnou cenu, nabízíme různé barevné i rozměrové varianty.

Rozměr
poslední kus
  • Jedná se o nezávaznou poptávku Jedná se o nezávaznou poptávku
  • Na způsobu doručení se domluvíme Na způsobu doručení se domluvíme
  • Vždy musí dojít k vzájemnému potvrzení Vždy musí dojít k vzájemnému potvrzení

Detaily produktu

Typ
Ručně tuftovaný
Vzor
Moderní
Barevný odstín
hnědá
Možnost dodání
doprodej
Materiál
100% PES super soft
Podložka
Tkanina
Tvar
Obdélník

Popis

Přijeďte se podívat na kusové koberce do našeho obchodního domu podlahových krytin Koberce Strnad Lišov v jižních Čechách, nikde jinde v ČR větší nabídku kusových koberců na jednom místě nenajdete. Na koberce se přes 30 let vyloženě specializujeme a máme je rádi. Na našem webu nabízíme zejména skladový sortiment, který zahrnuje asi 3000 koberců všech možných barev, vzorů, tvarů i provedení, ale zdaleka zde nemáme nafoceno vše, co nabízíme. I když se lepšíme a postupně koberce fotíme. Není ale nad to přijet se osobně přesvědčit, že takovou nabídku nenajdete ani v Praze.

V poslední době hodně čistíme sklady, a proto prodáváme starší dekory za akční výprodejové ceny. Sledujte naše výprodeje.

Koberec lze objednat samozřejmě i přes internet. I když nemáme klasický e-shop, naše webové stránky fungují podobně s poptávkovým formulářem. Stačí si dát vybraný kus do poptávkového "košíku" a odeslat, ozveme se vám, jak nejrychleji to půjde. Koberce denně expedujeme spediční službou Fofr.

Mohlo by se vám také líbit