• Sleva!
  • -25%

Los Angeles 232

Luxusní sněhově bílý kusový koberec Los Angeles je sice jednobarevný, ale s rafinovaně vykresleným vzorem ve stylu "vintage" vyšlapaného vzoru. Tento efekt lze docílit dvojí výškou vlasu a vypadá to parádně. Má velmi příjemný akrylový vlas, neuvěřitelně hebký na dotek.

Koberec Los Angeles nabízíme s akční výprodejovou slevou 25% v posledním rozměru 160 x 230 cm.

9 200,00 Kč
6 900,00 Kč za ks vč. DPH Ušetříte 25%
Rozměr

Detaily produktu

Typ
Tkaný - Wilton
Vzor
Jednobarevný
Vzor
Vintage, patinovaný
Barevný odstín
bílá, krémová
Možnost dodání
doprodej
Materiál
100% akryl
Podložka
Tkaná osnova
Tvar
Obdélník

Popis

Přijeďte se podívat na kusové koberce do našeho obchodního domu podlahových krytin Koberce Strnad Lišov v jižních Čechách, nikde jinde v ČR větší nabídku kusových koberců na jednom místě nenajdete. Na koberce se přes 30 let vyloženě specializujeme a máme je rádi. Na našem webu nabízíme zejména skladový sortiment, který zahrnuje asi 3000 koberců všech možných barev, vzorů, tvarů i provedení, ale zdaleka zde nemáme nafoceno vše, co nabízíme. I když se lepšíme a postupně koberce fotíme. Není ale nad to přijet se osobně přesvědčit, že takovou nabídku nenajdete ani v Praze.

Koberec lze objednat samozřejmě i přes internet. I když nemáme klasický e-shop, naše webové stránky fungují podobně s poptávkovým formulářem. Stačí si dát vybraný kus do poptávkového "košíku" a odeslat, ozveme se vám, jak nejrychleji to půjde. Koberce denně expedujeme spediční službou Fofr.

Mohlo by se vám také líbit