• -13,07%
  • -13,07%
Mancini 66038-2727

Mancini 66038-2727

Repasované
2 295,00 Kč
1 995,00 Kč za ks vč. DPH Ušetříte 13,07%

Velmi kvalitní belgický kusový koberec Mancini má nádherné kombinace barev a extra kvalitu provedení. Je vyroben z jemného vlákna Excellan o fantastické hustotě tkaní 1 milion bodů / m2. Mancini se už nevyrábí a je v doprodeji, belgický výrobce Ragolle ale stále vyrábí stejnou kvalitu v nových barevných a dezénových variantách jako např. kolekce Argentum, Nubian či Sundance.

Rozměr
poslední kus
  • Jedná se o nezávaznou poptávku Jedná se o nezávaznou poptávku
  • Na způsobu doručení se domluvíme Na způsobu doručení se domluvíme
  • Vždy musí dojít k vzájemnému potvrzení Vždy musí dojít k vzájemnému potvrzení

Detaily produktu

Typ
Tkaný - Wilton
Vzor
Pruhovaný
Barevný odstín
béžová, šedobéžová
Barevný odstín
hnědá
Hustota vpichování
1.000.000 bodů / m2
Možnost dodání
doprodej
Materiál
100% PP heatset
Podložka
Tkaná osnova
Tvar
Obdélník

Popis

Přijeďte se podívat na kusové koberce do našeho obchodního domu podlahových krytin Koberce Strnad Lišov v jižních Čechách, nikde jinde v ČR větší nabídku kusových koberců na jednom místě nenajdete. Na koberce se přes 30 let vyloženě specializujeme a máme je rádi. Na našem webu nabízíme zejména skladový sortiment, který zahrnuje asi 3000 koberců všech možných barev, vzorů, tvarů i provedení, ale zdaleka zde nemáme nafoceno vše, co nabízíme. I když se lepšíme a postupně koberce fotíme. Není ale nad to přijet se osobně přesvědčit, že takovou nabídku nenajdete ani v Praze.

Koberec lze objednat samozřejmě i přes internet. I když nemáme klasický e-shop, naše webové stránky fungují podobně s poptávkovým formulářem. Stačí si dát vybraný kus do poptávkového "košíku" a odeslat, ozveme se vám, jak nejrychleji to půjde. Koberce denně expedujeme spediční službou Fofr.

Mohlo by se vám také líbit