Gerflor - the flooring group

Gerflor

francouzský výrobce elastických a sportovních podlah

pdfČasopis Gerflor Bonjour2.44 MB

Od března roku 2016 jsme se stali oficiálním regionálním zástupcem francouzského výrobce Gerflor. Nabízíme jejich kompletní sortiment elastických podlah, což obsahuje zejména:

logo vinylove podlahyCV podlahy Texline, HQR, Home Comfort a Solidtex v rolích šíře 2 m, 3 m a 4 m na speciální filcové podložce

pdfKatalog vinylových podlah na filcu Gerflor

obrazek komercni produktyVysoce zátěžové homogenní PVC Mipolam a heterogenní PVC Taralay aj. v rolích šíře 2 metry nebo ve čtvercích určené do komerčního sektoru jako zdravotnictví, školství, kanceláře, administrativní budovy, průmyslové haly apod.

Vinylové podlahy v dílcích Virtuo a Creation GerflorVinylové podlahy Virtuo a Creation lepené i zámkové do domácností i do komerčních prostor. Kolekce Virtuo je rychle dostupná, kolekce Creation je projektová řada.

Extrémně zátěžové Gerflor GTI puzzle dílceExtrémně zátěžové puzzle dílce GTI určené do průmyslových a obchodních prostor, kde nelze prostor vystěrkovat, vyklidit, zastavit výrobu či logistiku, kde jsou olejnaté skvrny, prodejny obchodních řetězců s nepřetržitým provozem, hasičské zbrojnice a garáže záchranných složek apod.

Podlahářské nářadí RomusPodlahářské nářadí Romus nabízí kompletní sortiment pro naše podlahářské řemeslo.

Sportovní podlahy GerflorGerflor je od svého začátku zejména specialistou na sportovní povrchy včetně těch profesionálních, ať už vinylových či dřevěných, které se vyrábějí v USA a mají certifikaci na basketball NBA. Ale nabízí i základní sportovní podlahy pro domácí tělocvičny, gymnastické kluby apod.

Sortiment tohoto výrobce je opravdu obrovský a budeme ho postupně zpracovávat i na náš web. Vzorky najdete na naší prodejně v Lišově

Copyright © 1990-2018 František Strnad - KOBERCE.STRNAD.LIŠOV.
Obsah webu nelze dále šířit ani kopírovat bez svolení majitele.