Prominent Design Perros 72

Prominent Design Perros 72

Vysoce zátěžový hotelový koberec Perros 72 z kolekce Prominent Design je vyroben ze 100% polyamidu 6.0 Imprel o vysoké hmotnosti vlákna 1150 g/m2 (kvalita Progressa). Koberec má nejvyšší zátěžovou třídu 23/33 a hořlavost Bfl-s1, je tedy předurčen do všech hotelových a komerčních prostor jako jsou pokoje, chodby vč. únikových prostor, silně zatěžovaná schodiště, divadla, restaurace, konferenční místnosti, jídelny a snídaňové prostory, ale i obchody a kanceláře. Nezávislý německý institut TÜV potvrzuje atestem, že koberec je vhodný i pro alergiky. Na naší prodejně Koberce Strnad v Lišově u Českých Budějovic si můžete prohlédnout veliké vzorky na speciálním stojanu hotelových koberců. Jsme přímý dovozce a velkoobchodní prodejce Arc Edition Balta ITC.

962,00 Kč za m2 vč. DPH
Šíře

Detaily produktu

Typ
Velur / střižený
Vzor
Moderní
Barevný odstín
modrá
Základní zařazení
Zátěžový koberec
Základní zařazení
Hotelový koberec
Možnost dodání
na objednávku
Materiál
100% PA Imprel
Celková výška
7 mm
Podložka
Actionback (mřížka)
Celková hmotnost
2095 g/m2
Zátěžová třída
23 - 33 vysoká komerční
Hořlavost
Bfl-s1
Hmotnost vlasu
1150 g/m2
Pro alergiky
vhodný, certifikát TÜV

Popis

Hotelové koberce Prominent Design jsou ucelenou kolekcí několika vzorů v jedné kvalitě velurového koberce Progressa, jedná se tedy o vyšší kvalitativní úroveň než je kolekce Suite Symphony na kvalitě Promenade. Je vyroben ze 100% polyamidu 6 Imprel o hmotnosti vlasu 1150 g/m2. Tyto koberce jsou vhodné do všech komerčních a ubytovacích prostor, neboť splňují nejvyšší zátěžovou třídu 33. Doporučujeme je zejména do luxusních hotelů a penzionů, restaurací a snídaňových místností, hotelových chodeb, recepcí či jednacích sálů a konferenčních místností. Všechny dekory Prominent Design jsou v řezném programu belgického výrobce Balta ITC divize Arc Edition, můžete tedy objednat i jenom malé množství. Hořlavost Bfl-s1 zaručuje použití i do únikových prostor jako jsou dlouhé hotelové chodby a schodiště. Samozřejmostí je atest na kolečkovou židli, schodiště s intenzivním provoze či zvýšená odolnost proti ztrátě barvy na světle. Koberce Prominent Design a Progressa jsou zároveň atestovány nezávislým německým institutem TÜV jako "vhodné pro alergiky".

Jsme přímým dovozcem, obratem Vám sdělíme skladovou dostupnost v Belgii a možnost dodání. Všechny fotky jsme si nafotili sami, tudíž jsou barevně velmi hodnověrné, mnohem lepší než fotky od výrobce. Velké vzorky 40x60 cm si můžete prohlédnout osobně na naší kamenné prodejně v Lišově u Českých Budějovic na speciálním "hotelovém" stojanu.

Pokud se Vám ale nelíbí daná barevná kombinace a máte prostory větší jak 240 m2, lze vyrobit daný vzor i v jiném barevném provedení dle barevnice výrobce. Dané dekory je možné vyrobit i na levnější kvalitě Promenade s hmotností vlasu 900 g/m2 (zátěž 32, hořlavost Bfl-s1) a nebo i v šíři 5 metrů, minimální množství pro výrobu je 60 bm + případná nadprodukce. Na výběr jsou i jiné kvality, ale tyto dvě (Progressa a Promenade) se používají do hotelů nejčastěji. Všechny informace a vzorky najdete na naší prodejně v jižních Čechách. Na hotelové koberce se v regionu jižních Čech vyloženě specializujeme.

Mohlo by se vám také líbit