Prominent Design Deauville 44

UPOZORNĚNÍ: Koberce Prominent Design se od dubna 2021 nevyrábí na sklad, je možné ho dodat na objednávku v množství min. 240 m2. Dříve byl i v řezném programu výrobce. V případě vašeho zájmu poptáme výrobce, zda ještě mají zboží na skladě, prozatím evidují určité skladové zásoby a my máme přímý kontakt. Případný termín dodání sdělíme na poptání dle naší nakládky v Belgii.

Extra zátěžový hotelový koberec Prominent Design je vyroben ze 100% PA Imprel o hmotnosti vlákna 1150 g/m2 (kvalita Progressa). Koberec má nejvyšší zátěžovou třídu 23/33 a hořlavost Bfl-s1, je tedy předurčen do všech hotelových a komerčních prostor jako jsou pokoje, chodby vč. únikových prostor, silně zatěžovaná schodiště, divadla, restaurace, konferenční místnosti, jídelny, obchody a kanceláře. Je vhodný i pro alergiky.

962,00 Kč za m2 vč. DPH
Šíře

Detaily produktu

Typ
Velur / střižený
Vzor
Tečkovaný
Barevný odstín
hnědá
Základní zařazení
Zátěžový koberec
Základní zařazení
Hotelový koberec
Hmotnost vlasu
1150 g/m2
Celková hmotnost
2095 g/m2
Možnost dodání
doprodej u výrobce
Materiál
100% PA Imprel
Celková výška
7 mm
Podložka
Actionback (mřížka)
Zátěžová třída
23 - 33 vysoká komerční
Hořlavost
Bfl-s1
Pro alergiky
vhodný, certifikát TÜV

Popis

Hotelové koberce Prominent Design jsou ucelenou kolekcí několika vzorů v jedné kvalitě velurového koberce Progressa, jedná se tedy o vyšší kvalitativní úroveň než je kolekce Suite Symphony na kvalitě Promenade. Je vyroben ze 100% polyamidu 6 Imprel o hmotnosti vlasu 1150 g/m2. Tyto koberce jsou vhodné do všech komerčních a ubytovacích prostor, neboť splňují nejvyšší zátěžovou třídu 33. Doporučujeme je zejména do luxusních hotelů a penzionů, restaurací a snídaňových místností, hotelových chodeb, recepcí či jednacích sálů a konferenčních místností. Všechny dekory Prominent Design jsou v řezném programu belgického výrobce Balta ITC divize Arc Edition, můžete tedy objednat i jenom malé množství. Hořlavost Bfl-s1 zaručuje použití i do únikových prostor jako jsou dlouhé hotelové chodby a schodiště. Samozřejmostí je atest na kolečkovou židli, schodiště s intenzivním provoze či zvýšená odolnost proti ztrátě barvy na světle. Koberce Prominent Design a Progressa jsou zároveň atestovány nezávislým německým institutem TÜV jako "vhodné pro alergiky".

Jsme přímým dovozcem, obratem Vám sdělíme skladovou dostupnost v Belgii a možnost dodání. Všechny fotky jsme si nafotili sami, tudíž jsou barevně velmi hodnověrné, mnohem lepší než fotky od výrobce. Velké vzorky 40x60 cm si můžete prohlédnout osobně na naší kamenné prodejně v Lišově u Českých Budějovic na speciálním "hotelovém" stojanu.

Pokud se Vám ale nelíbí daná barevná kombinace a máte prostory větší jak 240 m2, lze vyrobit daný vzor i v jiném barevném provedení dle barevnice výrobce. Dané dekory je možné vyrobit i na levnější kvalitě Promenade s hmotností vlasu 900 g/m2 (zátěž 32, hořlavost Bfl-s1) a nebo i v šíři 5 metrů, minimální množství pro výrobu je 60 bm + případná nadprodukce. Na výběr jsou i jiné kvality, ale tyto dvě (Progressa a Promenade) se používají do hotelů nejčastěji. Všechny informace a vzorky najdete na naší prodejně v jižních Čechách. Na hotelové koberce se v regionu jižních Čech vyloženě specializujeme.

Mohlo by se vám také líbit