Suite Symphony Mendelssohn 23

UPOZORNĚNÍ: Tento dekor se od dubna 2021 nevyrábí na sklad, je možné ho dodat na objednávku v množství min. 240 m2. Dříve byl i v řezném programu výrobce. V případě vašeho zájmu poptáme výrobce, zda ještě mají zboží na skladě, prozatím evidují určité skladové zásoby, jez obratem prověříme přímo v Belgii. Případný termín dodání sdělíme na poptání dle naší nakládky kamionu.

Klasický hotelový koberec z kolekce Arc Edition Suite Symphony nabízíme do hotelů, penzionů či stylových restaurací. Jedná se o všívaný zátěžový koberec se střiženým vlasem o hmotnosti vlákna 900 g/m2 (kvalita Promenade) na objednávku. Koberec splňuje atesty na zátěžovou třídu 32 a hořlavost Bfl-s1. Nezávislý německý institut TÜV potvrzuje atestem, že koberec je vhodný i pro alergiky.

817,00 Kč za m2 vč. DPH
Šíře

Detaily produktu

Typ
Velur / střižený
Vzor
Květinový
Barevný odstín
vícebarevná
Barevný odstín
zelená
Základní zařazení
Zátěžový koberec
Základní zařazení
Hotelový koberec
Hmotnost vlasu
900 g/m2
Celková hmotnost
1875 g/m2
Možnost dodání
doprodej u výrobce
Materiál
100% PA Imprel
Celková výška
7 mm
Podložka
Actionback (mřížka)
Zátěžová třída
23 - 32 střední komerční
Hořlavost
Bfl-s1
Pro alergiky
vhodný, certifikát TÜV

Popis

Hotelové koberce Suite Symphony jsou ucelenou kolekcí několika vzorů v jedné kvalitě velurového koberce Promenade s hmotností vlasu 900 g/m2. Hlavní výhodou je, že vše je v řezném programu výrobce, to znamená, že lze objednat klidně jenom jednu místnost, zatímco jinak u většiny hotelových koberců vyráběných chromojetovým tiskem je vždy určité minimální výrobní množství. Provozovatelé hotelů to ocení v okamžiku, kdy jim některý ubytovaný návštěvník zničí podlahu tak, že se musí vyměnit a není po ruce žádný původní koberec navíc. Díky hořlavosti Bfl-s1 lze použít koberec i na únikové zóny jako jsou hotelové chodby a schodiště. Koberec je vhodný pro alergiky, má atest na komerční schodiště, kolečkovou židli či zvýšenou odolnost proti ztrátě barvy na světle. Jsme přímým dovozcem, obratem Vám sdělíme skladovou dostupnost v Belgii a možnost dodání. Jedná se o jednu z nejprodávanějších kolekcí hotelových koberců na naší prodejně.

Všechny fotky jsme si nafotili sami, tudíž jsou barevně velmi hodnověrné. Fotili jsme si je ze vzorků velikosti 40x60 cm, které máme vystavené i na prodejně na našem speciálním "hotelovém" stojanu. Pokud se Vám ale nelíbí daná barevná kombinace a máte prostory větší jak 240 m2, lze vyrobit daný vzor i v jiném barevném provedení dle barevnice výrobce. Koberec lze vyrobit na přání i ve vyšší kvalitě Progressa o hmotnosti vlákna 1150 g/m2 (zátěž 33) a nebo i v šíři 5 metrů, minimální množství pro výrobu je 60 bm + případná nadprodukce. Všechny informace a vzorky najdete na naší prodejně Koberce Strnad Lišov v jižních Čechách. Na hotelové koberce se v regionu jižních Čech vyloženě specializujeme.

Mohlo by se vám také líbit