• Sleva!
  • -29,66%

Chambord 17 AKCE

Velurový zátěžový a hotelový koberec na objednávku Chambord s jemným střiženým vlasem si můžete vybrat ve dvou provedeních - podložka Actionback je vhodnější do kancelářského provozu, na schodiště či do prodejen, extra silná filcová podložka Ultratex Quick+ se používá zejména do hotelových pokojů či luxusnějších jednacích místností. Chambord má zátěžovou třídu 23/32 a hořlavost Cfl-s1, je certifikován nezávislou německou akreditovanou společností TÜV jako vhodný pro alergiky. Koberec je vyroben v Belgii, nabízíme ho na objednávku, orientační termín dodání vám rádi sdělíme na základě poptávky, záleží na nakládce našeho kamionu.

Za akční výprodejovou cenu nabízíme jednu menší roli skladem na AB podložce, která nám tu zůstala z jedné zakázky. Zboží na objednávku jinak za standardní cenu.

708,00 Kč
499,00 Kč za m2 vč. DPH Ušetříte 29,66%
Šíře
akční cena pouze na skladovou zásobu - role 8,81 bm

Detaily produktu

Typ
Velur / střižený
Vzor
Tečkovaný
Vzor
Hotelový
Barevný odstín
červená, růžová
Základní zařazení
Zátěžový koberec
Základní zařazení
Hotelový koberec
Hmotnost vlasu
630 g/m2
Celková hmotnost
1700 g/m2
Možnost dodání
doprodej
Možnost dodání
na objednávku
Materiál
100% PA Imprel
Celková výška
7 mm
Podložka
Actionback (mřížka)
Podložka
Silný filc
Zátěžová třída
23 - 32 střední komerční
Hořlavost
Cfl-s1
Pro alergiky
vhodný, certifikát TÜV

Popis

Značka Arc Edition belgického výrobce Balta Group, divize ITC, je ucelený koncept všech typů zátěžových a hotelových koberců. Uvedené koberce na našich webových stránkách jsou na objednávku v tzv. řezném programu, to znamená, že nám danou míru připraví přímo výrobce. Ten si za to účtuje příplatek za řez (v ceně je již kalkulován). V případě velké zakázky nás neváhejte poptat na projektovou cenu.

Koberec Chambord je v nabídce již mnoho let. Lze ho objednat buď na podložce Actionback (syntetická mřížka), jež je pevnější a stabilnější, používá se zejména na prodejny, kanceláře či schodiště, a nebo na silném filcu Ultratex Quick+. Ten doporučujeme pro mnohem vyšší komfort došlapu zejména do bytového sektoru, do hotelových pokojů či luxusnějších jednacích místností apod.

Mohlo by se vám také líbit