Blush Inspirations 408 hazy earth

Luxusní bytový koberec Blush Inspiration belgického výrobce Beaulieu Ideal splní vaše nejtajnější tužby po extra příjemné chůzi. Je vyroben z jemného soft polyamidu Saphira s neuvěřitelnou hmotností vlasu přes 2 kg/m2 a celkovou výškou 12,5 mm. Jednobarevné vlákno se díky zakroucení (frisé efekt) tváří jako melír, jedná se ale o optický klam. Doporučujeme ho zejména do ložnic, obývacích či studentských pokojů. Koberec je na objednávku v řezném programu výrobce. Jsme přímý dovozce, snadno zjistíme dostupnost u výrobce a upřesníme orientační termín nakládky našeho kamionu.

1 325,00 Kč za m2 vč. DPH
Šíře

Detaily produktu

Typ
Velur / střižený
Vzor
Jednobarevný
Barevný odstín
béžová, šedobéžová
Základní zařazení
Luxusní bytový koberec
Hmotnost vlasu
2050 g/m2
Celková hmotnost
2550 g/m2
Možnost dodání
na objednávku
Materiál
100% PA
Celková výška
12,5 mm
Podložka
Filc + actionback
Zátěžová třída
23 - 31 nejvyšší bytová
Hořlavost
Cfl-s1

Popis

Filcové koberce doporučujeme celoplošně fixovat např. pomocí fixačních sprejů či nátěrů, je to velmi rychlé, funguje jako suchý zip a koberec se nemůže v průběhu užívání vlnit. Podrobný návod na pokládku vám rádi sdělíme přímo na naší prodejně.

Velurové koberce stínují, tzn. dělají se viditelné stopy při chůzi, vysávání, posunu nábytku apod. Koberce mívají velmi často při zakoupení na sobě různě "barevné" pruhy, které nejdou hned rozčesat ani se nesrovnají hned pomocí vysavače. Nejedná se o žádnou vadu, je to způsobeno nejčastěji natočením vlasu při skladování, stáčení, první závit od papírové návinky apod. Jedná se o standardní přirozený jev střižených velurových koberců a všechny tyto pruhy postupně zmizí. Velurové koberce jsou jinak velmi příjemné a dobře se udržují, ale vlákno se potřebuje stabilizovat chůzí a běžným používáním. Je ale pravdou, že tento koberec s frisé krouceným vláknem bude mít tento efekt stínování mnohem menší než koberce s rovným jednobarevným vlasem.

Všechny metrážové koberce se vyrábí s výrobní tolerancí šíře role ± 1% (např. u šíře 4 metry může být skutečná šíře 396 - 404 cm). Při objednání doporučujeme počítat s rezervou na délku i šíři. V jedné místnosti se nesmí kombinovat různé šíře či výrobní šarže, mohou mít jiný odstín. V různých místnostech se toto neřeší. Lze vyrobit i obšitý kusový koberec, musí být ovšem odebrána celá šíře koberce (např. vyrobíme kusový koberec 250x350 cm obšitý kolem dokola, ale účtuje se 2,50 metru šíře 4 metry).

Vzorky koberců si fotíme sami, neboť obrázky od výrobců nebývají příliš kvalitní či přesné. Snažíme se, aby výsledná barva byla co nejblíže skutečnému koberci, přesto barvu či odstín nelze 100% garantovat v závislosti na vyrobené šarži i různě nastaveným počítačovým monitorům. Přesto se může odstín vzorku malinko lišit od dodané role, neboť každá vyrobená šarže každé podlahoviny je unikátní. Vzorky si můžete prohlédnout přímo na naší prodejně v Lišově u Českých Budějovic. Jelikož jsme přímým dovozcem těchto koberců do ČR a velkoobchodním prodejcem, můžete ho prodat i podlahářské firmě ve vašem regionu.

V případě zájmu přímého prodeje přes náš web nám pošlete poptávku přes náš poptávkový formulář, během krátké doby se s Vámi někdo spojí a doladí všechny případné detaily. Zboží posíláme každý pracovní den po celé České republice přepravní společností Fofr, tato služba je zpoplatněna, ale nevychází nijak extra draho, cenovou kalkulaci sdělíme obratem podle objednaného množství a hmotnosti koberce. Dodání u koberců na objednávku potvrzujeme individuálně na základě dostupnosti u výrobce v Belgii na naší plánované nakládce kamionu. Role jsou pečlivě zabalené a většinou navinuté na papírové trubce.