• Sleva!
  • -3 190,00 Kč
Čína kruh Ø 243 cm

Čína kruh Ø 243 cm

Možná si někdo z vás řekne, že se v Číně už kopíruje všechno, včetně koberců. Jenže pozor. Čínské ručně vázané koberce jsou tradiční a nejedná se o žádnou kopii, ale o originální vzory a provedení. Sice nemáme pro tyto koberce žádná umělecká jména, ale sháníte-li kvalitní vlněný kusový koberec v kruhovém tvaru, pak jste tady absolutně správně.

31 875,00 Kč
28 685,00 Kč za ks vč. DPH ušetříte 3 190,00 Kč
Rozměr

Detaily produktu

Typ
Ručně vázaný
Typ
Přírodní (vlna, hedvábí aj.)
Vzor
Klasický (orientální)
Barevný odstín
béžová, šedobéžová
Možnost dodání
doprodej
Materiál
100% ovčí vlna
Podložka
Tkanina
Tvar
Kruh

Popis

Přijeďte se podívat na kusové koberce do našeho obchodního domu podlahových krytin Koberce Strnad Lišov v jižních Čechách, nikde jinde v ČR větší nabídku kusových koberců na jednom místě nenajdete. Na koberce se přes 30 let vyloženě specializujeme a máme je rádi. Na našem webu nabízíme zejména skladový sortiment, který zahrnuje asi 3000 koberců všech možných barev, vzorů, tvarů i provedení, ale zdaleka zde nemáme nafoceno vše, co nabízíme. I když se lepšíme a postupně koberce fotíme. Není ale nad to přijet se osobně přesvědčit, že takovou nabídku nenajdete ani v Praze.

Koberec lze objednat samozřejmě i přes internet. I když nemáme klasický e-shop, naše webové stránky fungují podobně s poptávkovým formulářem. Stačí si dát vybraný kus do poptávkového "košíku" a odeslat, ozveme se vám, jak nejrychleji to půjde. Koberce denně expedujeme spediční službou Fofr.