• Sleva!
  • -40%
  • Sleva!
  • -40%
Bel Air 1 terra 2.jakost

Bel Air 1 terra 2.jakost

Nový produkt
10 900,00 Kč
6 540,00 Kč za ks vč. DPH Ušetříte 40%

Moderní design, překrásná kombinace barev, velmi příjemné vlákno a neuvěřitelně vysoká hustota vlasu, takové jsou kusové koberce vyráběné z akrylového vlákna metodou ručního tuftingu. Nejedná se o ruční vázání uzlíků jako u perských originálů, ale ruční tuftování pomocí speciální tuftovací pistole, jež nastřeluje vlákna do osnovy. Pak je koberec natažen a nalepen na tkanou podložku a následně ručně prostřihán, aby měl plastický vzor. Akrylová vlákna - stejně jako vlna - pouští určitou část svého objemu. Jedná se o kvalitní luxusní koberce za vyšší cenu, ale my je nabízíme za akční výprodejové ceny.

Tento koberec Bel Air 1 terra nabízíme v rozměru 140 x 200 cm ve 2. jakosti se slevou 40%. Důvodem je lehoulince vyšusovaný okraj od sluníčka za výlohou, jinak je koberec v pořádku.

Rozměr
2. jakost - vyšusovaný okraj (viz. foto)
  • Jedná se o nezávaznou poptávku Jedná se o nezávaznou poptávku
  • Na způsobu doručení se domluvíme Na způsobu doručení se domluvíme
  • Vždy musí dojít k vzájemnému potvrzení Vždy musí dojít k vzájemnému potvrzení

Detaily produktu

Typ
Ručně tuftovaný
Vzor
Moderní
Barevný odstín
oranžová, cihlová
Možnost dodání
doprodej
Materiál
100% akryl
Podložka
Tkanina
Tvar
Obdélník

Popis

Přijeďte se podívat na kusové koberce do našeho obchodního domu podlahových krytin Koberce Strnad Lišov v jižních Čechách, nikde jinde v ČR větší nabídku kusových koberců na jednom místě nenajdete. Na koberce se přes 30 let vyloženě specializujeme a máme je rádi. Na našem webu nabízíme zejména skladový sortiment, který zahrnuje asi 3000 koberců všech možných barev, vzorů, tvarů i provedení, ale zdaleka zde nemáme nafoceno vše, co nabízíme. I když se lepšíme a postupně koberce fotíme. Není ale nad to přijet se osobně přesvědčit, že takovou nabídku nenajdete ani v Praze.

Koberec lze objednat samozřejmě i přes internet. I když nemáme klasický e-shop, naše webové stránky fungují podobně s poptávkovým formulářem. Stačí si dát vybraný kus do poptávkového "košíku" a odeslat, ozveme se vám, jak nejrychleji to půjde. Koberce denně expedujeme spediční službou Fofr.

Mohlo by se vám také líbit