• Sleva!
  • -2 770,00 Kč
Banana Wool 03-01

Banana Wool 03-01

Ručně vázaný vlněný koberec, který je složený z novozélandské vlny a banánové viskózy. Pokud chcete mít doma něco originálního a speciálního a hlavně kvalitního, je tento koberec přesně pro vás. 

27 700,00 Kč
24 930,00 Kč za ks vč. DPH ušetříte 2 770,00 Kč
Rozměr

Detaily produktu

Typ
Ručně vázaný
Vzor
Moderní
Barevný odstín
béžová, šedobéžová
Barevný odstín
hnědá
Možnost dodání
doprodej
Materiál
Novozélandská vlna + banánová viskóza
Podložka
Tkaná osnova
Tvar
Obdélník

Popis

Přijeďte se podívat na kusové koberce do našeho obchodního domu podlahových krytin Koberce Strnad Lišov v jižních Čechách, nikde jinde v ČR větší nabídku kusových koberců na jednom místě nenajdete. Na koberce se přes 30 let vyloženě specializujeme a máme je rádi. Na našem webu nabízíme zejména skladový sortiment, který zahrnuje asi 3000 koberců všech možných barev, vzorů, tvarů i provedení, ale zdaleka zde nemáme nafoceno vše, co nabízíme. I když se lepšíme a postupně koberce fotíme. Není ale nad to přijet se osobně přesvědčit, že takovou nabídku nenajdete ani v Praze.

Koberec lze objednat samozřejmě i přes internet. I když nemáme klasický e-shop, naše webové stránky fungují podobně s poptávkovým formulářem. Stačí si dát vybraný kus do poptávkového "košíku" a odeslat, ozveme se vám, jak nejrychleji to půjde. Koberce denně expedujeme spediční službou Fofr.