• Sleva!
  • -1 660,00 Kč
Casa 810-01 beige

Casa 810-01 beige

Ručně vázaný klasický a příjemný koberec z Nepálu ze 100% ovčí vlny . Skvěle provedená kombinace barev na luxusním koberci. Pokud chcete do interiéru kvalitu- Casa je pro Vás jedna z možností.

16 600,00 Kč
14 940,00 Kč za ks vč. DPH ušetříte 1 660,00 Kč
Rozměr

Detaily produktu

Typ
Ručně vázaný
Vzor
Moderní
Barevný odstín
béžová, šedobéžová
Barevný odstín
bílá, krémová
Možnost dodání
doprodej
Materiál
100% ovčí vlna
Podložka
Tkaná osnova
Tvar
Obdélník

Popis

Přijeďte se podívat na kusové koberce do našeho obchodního domu podlahových krytin Koberce Strnad Lišov v jižních Čechách, nikde jinde v ČR větší nabídku kusových koberců na jednom místě nenajdete. Na koberce se přes 30 let vyloženě specializujeme a máme je rádi. Na našem webu nabízíme zejména skladový sortiment, který zahrnuje asi 3000 koberců všech možných barev, vzorů, tvarů i provedení, ale zdaleka zde nemáme nafoceno vše, co nabízíme. I když se lepšíme a postupně koberce fotíme. Není ale nad to přijet se osobně přesvědčit, že takovou nabídku nenajdete ani v Praze.

Koberec lze objednat samozřejmě i přes internet. I když nemáme klasický e-shop, naše webové stránky fungují podobně s poptávkovým formulářem. Stačí si dát vybraný kus do poptávkového "košíku" a odeslat, ozveme se vám, jak nejrychleji to půjde. Koberce denně expedujeme spediční službou Fofr.