• Sleva!
  • -8 350,00 Kč
Samarkand Moghal rost/mog4

Samarkand Moghal rost/mog4

Klasický a luxusní ručeně vázaný kusový koberec "perského stylu" z Indie. Originální a specifické orientální vzory dodávají koberci neobyčejný styl a to i díky perfektní souhře barev, která na něm je. Je vyroben ze 100% ovčí vlny. 

83 500,00 Kč
75 150,00 Kč za ks vč. DPH ušetříte 8 350,00 Kč
Rozměr

Detaily produktu

Typ
Ručně vázaný
Typ
Přírodní (vlna, hedvábí aj.)
Vzor
Klasický (orientální)
Barevný odstín
oranžová, cihlová
Možnost dodání
doprodej
Materiál
100% ovčí vlna
Podložka
Tkaná osnova
Tvar
Obdélník

Popis

Přijeďte se podívat na kusové koberce do našeho obchodního domu podlahových krytin Koberce Strnad Lišov v jižních Čechách, nikde jinde v ČR větší nabídku kusových koberců na jednom místě nenajdete. Na koberce se přes 30 let vyloženě specializujeme a máme je rádi. Na našem webu nabízíme zejména skladový sortiment, který zahrnuje asi 3000 koberců všech možných barev, vzorů, tvarů i provedení, ale zdaleka zde nemáme nafoceno vše, co nabízíme. I když se lepšíme a postupně koberce fotíme. Není ale nad to přijet se osobně přesvědčit, že takovou nabídku nenajdete ani v Praze.

Koberec lze objednat samozřejmě i přes internet. I když nemáme klasický e-shop, naše webové stránky fungují podobně s poptávkovým formulářem. Stačí si dát vybraný kus do poptávkového "košíku" a odeslat, ozveme se vám, jak nejrychleji to půjde. Koberce denně expedujeme spediční službou Fofr.