• Sleva!
  • -41,76%

Magic 7840-829

Čistíme sklady! Totální výprodej starých kolekcí se dotýká i tohoto kusového koberce Magic 7840-829. Koberce Magic byly svého času jednou ze základních kolekcí belgického výrobce Balta, nyní už se nevyrábí a my je vyprodáváme s výraznou slevou, abychom udělali na naší prodejně prostor pro nové zboží.

850,00 Kč
496,00 Kč za ks vč. DPH Ušetříte 41,76%
Rozměr
poslední kus

Detaily produktu

Typ
Tkaný - Wilton
Vzor
Moderní
Vzor
Pruhovaný
Barevný odstín
červená, růžová
Barevný odstín
vícebarevná
Možnost dodání
doprodej
Materiál
100% PP heatset
Podložka
Tkaná osnova
Tvar
Obdélník

Popis

Přijeďte se podívat na kusové koberce do našeho obchodního domu podlahových krytin Koberce Strnad Lišov v jižních Čechách, nikde jinde v ČR větší nabídku kusových koberců na jednom místě nenajdete. Na koberce se přes 30 let vyloženě specializujeme a máme je rádi. Na našem webu nabízíme zejména skladový sortiment, který zahrnuje asi 3000 koberců všech možných barev, vzorů, tvarů i provedení, ale zdaleka zde nemáme nafoceno vše, co nabízíme. I když se lepšíme a postupně koberce fotíme. Není ale nad to přijet se osobně přesvědčit, že takovou nabídku nenajdete ani v Praze.

Koberec lze objednat samozřejmě i přes internet. I když nemáme klasický e-shop, naše webové stránky fungují podobně s poptávkovým formulářem. Stačí si dát vybraný kus do poptávkového "košíku" a odeslat, ozveme se vám, jak nejrychleji to půjde. Koberce denně expedujeme spediční službou Fofr.

Mohlo by se vám také líbit