• Sleva!
  • -51,71%

Artica coffee bean

Tmavě hnědý chlupatý koberec Artica coffee bean je moderní jednobarevné shaggy s vysokým vlasem. Díky dlouhému vlasu se jen tak nesešlape, neboť shaggy vlas se neustále přetáčí z jedné strany na druhou, takže je dlouho jako nový. Lesklé vlákno dodává koberci punc luxusu a vysoká hmotnost vlasu zase zaručuje příjemnou chůzi a teplo od nohou.

Koberec Artica se už nevyrábí a prodáváme ho za akční výprodejovou cenu s výraznou slevou.

3 510,00 Kč
1 696,00 Kč za ks vč. DPH Ušetříte 51,71%
Rozměr

Detaily produktu

Typ
Shaggy (vysoký vlas)
Vzor
Jednobarevný
Barevný odstín
hnědá
Možnost dodání
doprodej
Materiál
100% PES
Podložka
Tkanina
Tvar
Obdélník

Popis

Přijeďte se podívat na kusové koberce do našeho obchodního domu podlahových krytin Koberce Strnad Lišov v jižních Čechách, nikde jinde v ČR větší nabídku kusových koberců na jednom místě nenajdete. Na koberce se přes 30 let vyloženě specializujeme a máme je rádi. Na našem webu nabízíme zejména skladový sortiment, který zahrnuje asi 3000 koberců všech možných barev, vzorů, tvarů i provedení, ale zdaleka zde nemáme nafoceno vše, co nabízíme. I když se lepšíme a postupně koberce fotíme. Není ale nad to přijet se osobně přesvědčit, že takovou nabídku nenajdete ani v Praze.

Koberec lze objednat samozřejmě i přes internet. I když nemáme klasický e-shop, naše webové stránky fungují podobně s poptávkovým formulářem. Stačí si dát vybraný kus do poptávkového "košíku" a odeslat, ozveme se vám, jak nejrychleji to půjde. Koberce denně expedujeme spediční službou Fofr.

Mohlo by se vám také líbit