Video galerie

Školení podlahářů 12. dubna 2018

Jednou za dva roky pořádáme takový malý podlahářský veletrh, kde se sejdou výrobci podlah, podlahové chemie, nářadí i jiných doplňků s našimi zákazníky, aby společně probrali novinky v oboru. Podívejte se na krátké profesionální video z této podařené akce. V aktualitách pak najdete i pár fotografií.


 

Povídání o naší firmě pro RadioHouse

V říjnu 2017 oslovila společnost RadioHouse v rámci akce Be In Radio (naše reklamy uslyšíte na rádiu Blaník či Hitrádiu Faktor) pár svých klientů, aby před filmovou kamerou popovídali o své firmě a významu reklamy v rozhlase. Bylo nám potěšením, že mezi těch pár vyvolených byla vybrána i naše firma. Krátké video můžete shlédnout právě zde.


 

Prohlídka prodejny koberců

Podívejte se na reportáž Josefa Voborníka (www.videopodlahy.cz) z naší prodejny koberců v Lišově. Tomáš Strnad vás provede prodejnou a vysvětlí základní rozdíly mezi koberci. 

Průvodce výběrem koberce

Na ploše více jak 2600 m2 by se leckdo mohl i ztratit. Nikoli však v prodejně Koberce Strnad v Lišově, profesionální personál vás rád provede celou nabídkou. Děkujeme Josefu Voborníkovi za krásnou reportáž.Školení odběratelů 2014

Krátký sestřih ze školení našich odběratelů, které se konalo v našem velkoobchodním skladu v Lišově. Školení pro podlahářské firmy provádíme každé dva roky a má veliký ohlas, za což jsme rádi a děkujeme za přízeň.Prezentační video firmy

Prohlédněte si archivní a přesto krásné prezentační video firmy z roku 2007. Nádherná slečna Vás provede naší prodejnou a ukáže kdejaké zákoutí.Televizní reklama 2005

Je to neuvěřitelné, ale tato reklama byla v běhu na jihočeských regionálních televizích celých dvanáct let. Vystřídala ji až reklama z března roku 2018. I když je to tak trochu archaismus, reklamní spoty se dnes natáčejí profesionálněji a v HD, naše prodejna vypadá dnes také jinak, přesto se základní myšlenka a náplň naší obchodní činnosti nezměnila a určitě stojí za to zde reklamu nechat jako součást nedávné historie.

Rozhovor pro Český rozhlas

Když něco děláme, děláme to pořádně. A to platí i o našich skladových prostorách. O našem velkoobchodním skladě se traduje, že je nejhezčím skladovým areálem na podlahové krytiny v celé republice. Určitě tomu přispívá i předělaný komín bývalé městské kotelny, jež si vybral Český rozhlad jako jednu z nejzajímavějších staveb na jihu Čech.

Copyright © 1990-2019 František Strnad - KOBERCE.STRNAD.LIŠOV.
Obsah webu nelze dále šířit ani kopírovat bez svolení majitele.