Vše o PVC podlahách a vinylových lamelách

PVC podlaha v rolích Sherwood OakObzvláště v posledních pár letech se objevil "nový" moderní termín "vinylové podlahy". Je to něco jiného než PVC? Co to je CV krytina? Jaké jsou rozdíly mezi bytovou CV krytinou, zátěžovým PVC a vinylovými lamelami? Je lepší pokládat role nebo lamely? Jak se tyto podlahy ošetřují a čistí? Jsou nějaké nároky této podlahy na pokládku? Jak vlastně poznat kvalitní podlahu od nekvalitní? A mají u Strnadů vůbec nějaké podlahy? A co slevy, doprodeje, akce? Pokusíme se Vám na tyto otázky odpovědět.

PVC podlahové krytiny v domácnostech

PVC podlahy jsou ideální hladkou podlahou v domácnostiMěníte nebo teprve zařizujete podlahu ve své domácnosti a nemůžete se rozhodnout, pro který typ podlahoviny se rozhodnout? Jednou z nejlepších variant v poměru cena / kvalita je zaručeně PVC/CV krytina v rolích. Jaké jsou její výhody a možnosti se dočtete zde. 

Číst dál...

Zátěžové PVC

Zátěžové PVC je určeno prioritně do silně namáhaných komerčních a průmyslových prostorZátěžové PVC má oproti tomu bytovému svá specifika a musí splňovat určité parametry. Vyrábí se jak ve formě válcovaného tak litého PVC, heterogenní i homogenní, v rolích i čtvercích. Je tvrdé na došlap, ale velice odolné.

Číst dál...

Co jsou tedy vinylové podlahy?

Co to jsou vinylové podlahy? Vinyl není nic jiného než opět další forma pružné PVC podlahy, i když se často setkáváme s názorem zákazníků, že to je něco jiného, nového a unikátního. Přitom vše vychází už z názvu PVC - polyVINYLchlorid. V současnosti jsou ale pod tímto pojmem chápány samostatné PVC lamely, které se lepí jedna vedle druhé nebo mají zámkový systém. 

Číst dál...

Jak poznat kvalitní bytové PVC

Jak poznat kvalitní PVC podlahu od té nekvalitníNa trhu podlahových krytin naleznete širokou nabídku bytového PVC od různých výrobců. Nenechte se zatlačit od prodejce do levných materiálů, vyplatí se vám to. Bytové PVC se totiž nejvíce liší ve vnitřní struktuře materiálu, do které zákazník bohužel nevidí. Proto vám poradíme, na které kvalitativní parametry se máte při výběru zaměřit.

Číst dál...

Způsob pokládky bytového PVC a záruční podmínky

Jak se pokládá PVC podlaha a jaké jsou naše záruční podmínkyNa pokládku každého podlahového materiálu je určen základní technologický postup. Nechte si proto položit PVC tak, abyste měli plnou záruku na materiál i provedenou práci. To obnáší zejména přípravu podkladu a celoplošné přilepení. Dále se dozvíte základní informace o svařování bytového PVC, lištování či podložkách.

Číst dál...

Údržba a čištění PVC podlahovin v domácnostech

Jak jednoduše a účinně čistit PVC a vinylové podlahyÚdržba PVC podlahy je velice snadná. Chcete-li však prodloužit její životnost co nejvíce, je třeba o ní pečovat správně. Vypsali jsme vám, jaké jsou možnosti ošetřování, které prostředky nedoporučujeme a jaké jsou naopak vhodné.

Číst dál...

Copyright © 1990-2019 František Strnad - KOBERCE.STRNAD.LIŠOV.
Obsah webu nelze dále šířit ani kopírovat bez svolení majitele.