Strojově vyráběné klasické koberce

Výroba koberců pomocí strojového tkalcovského stavuNejrychlejší a nejlevnější způsob tkaní - strojové tkaní - je velice působivá procedura a ten, kdo ji viděl, nikdy nezapomene na složitou změť různě barevných nití, neuvěřitelně rychlé míhání člunku či charakteristické rány, kdy se vlákna na tkalcovském stavu dorážejí do osnovy, aby byl vzor bez chyby a pravidelný. 

V této kategorii naleznete koberce s klasickými perskými vzory z vlny i ze syntetických vláken (nejčastěji polypropylen heatset). Nabídka těchto koberců je na naší prodejně opravdu unikátní, rozhodně největší v České republice, přijeďte se přesvědčit osobně. Jelikož nám naši zahraniční dodavatelé nedodávají pěkné obrázky, nezbývá nám než fofit, fotit a zase fotit. Postupně jsme pro Vás nafotili základní nabídku v rozměrech 160x230 a 200x300 cm, kterou máme skladem a v poznámce u každého obrázku najdete, v kterých dalších rozměrech koberec ještě máme. Mnoho jiných rozměrů je i na objednávku, ale ty nemáme na webu vypsané, protože jsme zjistili, že Vás zajímá pouze možnost okamžitého odběru. Nabízíme koberce firem Agnella, Ragolle, Balta a Osta Carpets.

Klasické koberce z polypropylenu

 

Vlněné klasické koberce

Vlna je samozřejmě nejlepší vlákno, které lze do koberce natkat. Vlněné vlákno je pružné, velice odolné, odpuzuje nečistoty, vyrovnává vlhkost v místnosti. Jeho jedinou nevýhodou kromě vyšší ceny je, že určitý čas pouští tzv. plovoucí vlákno. Tento jev postupně zmizí.

Copyright © 1990-2019 František Strnad - KOBERCE.STRNAD.LIŠOV.
Obsah webu nelze dále šířit ani kopírovat bez svolení majitele.