Anglické podložky Floorwise pod koberce

Podložky pod koberce Floorwise AnglieMáte rádi pohodlí a komfort? Kdo ne! A vyzkoušeli jste si někdy v Anglii či U.S.A. chůzi po koberci? Že jsou mnohem příjemnější? Je dáno zejména tím, že je pod kobercem položena speciální podložka, která prodlužuje životnost samotného koberce a výrazně zpříjemňuje chůzi. A věřte nebo ne, oni tomu rozumí velice dobře, protože Velká Británie je evropská "kobercářská velmoc". Proto Vám představujeme anglické podložky pod koberce Floorwise.

Polyuretanové podložky Floorwise zaručují špičkové odpružení pro Váš koberec, přičemž každý typ je navržen pro jiný prostor a zátěž. Kvality Super High Density (SHD+) doporučujeme pro vysoce zatěžované bytové prostory jako obývací pokoje, chodby či schodiště. High Density (HD+) pro pokoje nebo ložnice. Ekonomickou variantou je pak hustota MD. Můžete porovnávat tři základní parametry: 

  • Stupeň komfortu (stupnice 1-10) - čím vyšší, tím komfortnější pocítíte chůzi
  • Stupeň odpružení (stupnice 1-10) - zohledňuje faktor "povznášení", čím vyšší, tím máte lepší pocit odpružení a zároveň chráníte samotný koberec proti sešlapání.
  • Trvalost charakterizující samotné opotřebení podložky. Opět platí, že čím vyšší, tím odolnější (stupnice 1-10).

Co se týče pokládky, pak jsou dvě možnosti. Buď se koberce dají položit klasickou anglickou metodou na napínací lišty, nebo používáme spíše metodu dvojitého lepení. Spodní strana podložky se pak fixuje fixačním lepidlem UZIN Multilift a koberec na něj se pak lepí disperzním či opět fixačním lepidlem (záleží na podložce samotného koberce). Návod k pokládce najdete na naší prodejně. Dostupnost podložek Floorwise je většinou do týdne.

Copyright © 1990-2019 František Strnad - KOBERCE.STRNAD.LIŠOV.
Obsah webu nelze dále šířit ani kopírovat bez svolení majitele.