Podlahářství a reference

více jak 27 let zkušeností a praxe

Auta podlahářů Koberce Strnad LišovPodlahářskou činností se zabýváme od samotného vzniku firmy v roce 1990. Majitel firmy pan František Strnad měl dokonce povolení k jakési formě živnosti na podlahářství již od roku 1985. Od té doby jsme položili neuvěřitelné množství různých podlahovin na mnoha tisících zakázkách. Zákazníci jsou s námi spokojeni, doporučují nás dál a to je nejlepší vizitka firmy. Neradi se chlubíme, ale v rámci jižních Čech, kde zejména operujeme, máme jako podlaháři velice dobré jméno. Držíme se hesla, že spokojený zákazník vás může doporučit dalšímu. Nespokojený to řekne dalším deseti a dobré jméno je v čudu. Zatím nám to vychází již přes 27 let.

Naši podlaháři

peta lexuNejdůležitějším faktorem profesionální pokládky jsou lidé, kteří ji provádějí. Máme tři kladečské party, dohromady osm podlahářů - vlastních zaměstnanců. Můžeme se na ně plně spolehnout, a když už náhodou vznikne nějaký problém, tak ho snadno vyřešíme. Na rozdíl od mnohých konkurenčních firem a řetězců si nenajímáme žádné cizí živnostníky. To pak vznikají často situace, kdy jeden dodával materiál, druhý ho pokládal, a když vznikne nějaký problém, tak se dohadují, čí to byla vina. A co si budeme povídat, stavba či rekonstrukce jsou plné problémů, kdo to zažil, může přisvědčit. Proto je velice důležité si volit firmy, s kterými nebudou žádné problémy, které dané řemeslo umí co nejlépe, nejrychleji a přitom za rozumné peníze. Všichni naši podlaháři s námi jedou ohromnou spoustu let, předáci jednotlivých paret dokonce od samotných začátků firmy a to už předním byli vyučení podlaháři s praxí. Žádný z našich "kluků" nikdy neodešel ke konkurenci či na OSVČ, jako se tomu děje běžně u jiných firem. Všechny party jsou vybaveny kvalitním nářadím a když k tomu připočtete dobrou organizaci práce našich techniků, musí z toho vzniknou zákonitě dobrý výsledek. 

Jak probíhá objednávka pokládky

Pokládáme všechny materiály, které na naší prodejně naleznete. V případě potřeby si sami připravujeme podklad samonivelační stěrkou či broušenými OSB deskami. Až na výjimky se sjednávají montáže na naší prodejně. Vždy doporučujeme přivézt s sebou plánek místností, do kterých se budou podlahy montovat. Naši technici vám doporučí, jaké materiály jsou do daných prostor nejvhodnější, sestaví nářezový plán tak, aby vznikly co nejmenší prořezy a spočítají orientační rozpočet. Dále si vyberete soklové a přechodové lišty tak, aby se co nejvíce hodily k dané podlaze. Upozorňujeme, že podlahoviny v rolích jako PVC či metrážové koberce by měly být celoplošně nalepeny či nafixovány na rovný a hladký povrch. Tím zabráníme možnému vlnění materiálu a jeho následnému poškození.

Po výběru podlahy s Vámi sepíše technik montážní list, kde se upřesní všechny detaily pokládky včetně konkrétního termínu. Neexistuje u nás žádné: "Až budeme mít čas, tak přijedeme." U jednodušších pokládek vám hned na místě technik spočítá orientační cenu pokládky, u složitějších připravujeme rozpočet až po zaměření místností samotným technikem.

Daň z přidané hodnoty a placení

Dle zákona o DPH platí snížená sazba DPH 15 % pro stavby určené k trvalému bydlení, nikoliv rekreační objekty, stavby určené k podnikání, školy či instituce. Rozdíl v DPH vám tedy částečně uhradí náklady na pokládku.

Před provedením montáže je nutné zaplatit zálohu ve výši cca 50% rozpočtu. Dříve jsme vybírali zálohy pouze v hotovosti, nyní lze zaplatit zálohu i platební kartou. Teprve po zaplacení se připravuje konkrétní materiál pro danou zakázku. Doplatek se provádí po převzetí provedené montáže opět v hotovosti, pokud není domluveno jinak.

Referenční fotky z našich realizací

Pokládáme podlahy opravdu mnoho let do bytů, rodinných domů, firem, škol, státních institucí či úřadů. Ale bohužel, jak jsme precizní na práci, tak jsme pěkní lajdáci na její fotodokumentaci. Od roku 2012 se to snažíme pomalu zlepšit. Množství fotek sice neodpovídá množství zrealizovaných zakázek, ale už se to lepší. Vždyť proč bychom se nepochlubili. Katalog referenčních fotek jsme roztřídili dle druhů podlahovin.

Copyright © 1990-2018 František Strnad - KOBERCE.STRNAD.LIŠOV.
Obsah webu nelze dále šířit ani kopírovat bez svolení majitele.