Retro 21008

Speciální výroba na zakázku - minimální množství 200 m2 v šíři 4 metry.

Grafický návrh hotelového koberce Carus Hospitality - lze ho natisknout v různých barevných kombinacích dle výběru z barevnic Carus.

Koberec lze vyrobit na následujících kvalitách:

Commodorre 800, 1000 nebo 1200 (číslo udává hmotnost vlasu / m2) - polyamid PA 6 Crealon, zátěžová třída 32

Emperor 1000, 1200 nebo 1450 - polyamid PA 6+, zátěžová třída 33

Obecně platí, čím větší gramáž (hmotnost) koberce / m2, tím je koberec odolnější vůči sešlapání a opotřebení. Rádi poradíme na naší prodejně s výběrem nejvhodnější kvality do daného prostoru.

Všechny kvality mají hořlavost Bfl-s1 a jsou standardně vyráběny na mřížkované syntetické podložce Actionback. Koberec lze vyrobit i na zátěžovém filcu.

Cena na dotaz
Šíře

Detaily produktu

Typ
Velur / střižený
Vzor
Vintage, patinovaný
Barevný odstín
modrá
Barevný odstín
vícebarevná
Základní zařazení
Hotelový koberec
Hmotnost vlasu
dle vybrané kvality
Celková hmotnost
dle vybrané kvality
Možnost dodání
minimálně 200 m2
Materiál
100% PA
Celková výška
dle vybrané kvality
Podložka
Actionback (mřížka)
Zátěžová třída
dle vybrané kvality 32 nebo 33
Hořlavost
Bfl-s1

Popis

Tento dekor byl dříve v kolekci Grande Collection v řezném programu výrobce (proto je nafocen přímo od nás ze vzorku). Od roku 2022 je kolekce vyměněna za nové dekory či barvy. Tento konkrétní dekor lze však stále vyrobit v rámci individuální výroby na zakázku s minimálním množstvím 200 m2.

Cena u speciální výroby se stanovuje vždy individuálně na základě požadované kvality a množství. Barevná kombinace nemá na cenovou nabídku vliv.

Pokud se Vám nelíbí daná barevná kombinace, lze vyrobit daný vzor i v jiném barevném provedení dle barevnice výrobce. Každý výrobce chromojetového tisku koberců má několik vybraných barevnic, z nichž můžete kombinovat barvy do jakéhokoliv vybraného vzoru. To samé platí i u tohoto koberce, který představuje pouze jednu variantu a slouží zejména k inspiraci, co všechno je možné.

Při každé objednávce je nutné počítat s určitou procentuální nadprodukcí, která je závislá od objednaného množství. Tato nadprodukce je vždy účtována dle skutečnosti. To znamená, že pokud budete objednávat 300 m2 a tolerance bude 10%, bude se účtovat maximálně 330 m2. Pokud výrobce dodá např. 320 m2, budeme účtovat toto skutečně dodané množství.

Mohlo by se vám také líbit