Urban & Lounge UL037-23518

Speciální výroba na zakázku - minimální množství 200 m2 v šíři 4 metry.

Grafický návrh hotelového koberce Carus Hospitality - lze ho natisknout v různých barevných kombinacích dle výběru z barevnic Carus.

Koberec lze vyrobit na následujících kvalitách:

Commodorre 800, 1000 nebo 1200 (číslo udává hmotnost vlasu / m2) - polyamid PA 6 Crealon, zátěžová třída 32

Emperor 1000, 1200 nebo 1450 - polyamid PA 6+, zátěžová třída 33

Obecně platí, čím větší gramáž (hmotnost) koberce / m2, tím je koberec odolnější vůči sešlapání a opotřebení. Rádi poradíme na naší prodejně s výběrem nejvhodnější kvality do daného prostoru.

Všechny kvality mají hořlavost Bfl-s1 a jsou standardně vyráběny na mřížkované syntetické podložce Actionback. Koberec lze vyrobit i na zátěžovém filcu.

Cena na dotaz
Šíře

Detaily produktu

Typ
Velur / střižený
Vzor
Moderní
Barevný odstín
vícebarevná
Hmotnost vlasu
dle vybrané kvality
Celková hmotnost
dle vybrané kvality
Možnost dodání
minimálně 200 m2
Materiál
100% PA
Celková výška
dle vybrané kvality
Podložka
Actionback (mřížka)
Zátěžová třída
dle vybrané kvality 32 nebo 33
Hořlavost
Bfl-s1

Popis

Cena u speciální výroby se stanovuje vždy individuálně na základě požadované kvality a množství. Barevná kombinace nemá na cenovou nabídku vliv.

Pokud se Vám nelíbí daná barevná kombinace, lze vyrobit daný vzor i v jiném barevném provedení dle barevnice výrobce. Každý výrobce chromojetového tisku koberců má několik vybraných barevnic, z nichž můžete kombinovat barvy do jakéhokoliv vybraného vzoru. To samé platí i u tohoto koberce, který představuje pouze jednu variantu a slouží zejména k inspiraci, co všechno je možné.

Při každé objednávce je nutné počítat s určitou procentuální nadprodukcí, která je závislá od objednaného množství. Tato nadprodukce je vždy účtována dle skutečnosti. To znamená, že pokud budete objednávat 300 m2 a tolerance bude 10%, bude se účtovat maximálně 330 m2. Pokud výrobce dodá např. 320 m2, budeme účtovat toto skutečně dodané množství.