Spectra 22926 Southern oak

22926

Pokud řešíte do svého bytu, domu či komerčních prostor tichou vinylovou plovoucí podlahu s vysokou odolností, nádhernými dekory prken či velkoformátových dlaždic a máte v daném interiéru navíc francouzské okno, podlahové topení, špatné zastínění či jiný problém s velkými výkyvy teplot na podlaze, pak pro vás máme skvělé řešení v podobě této rigidní vinylové plovoucí podlahy Spectra. Rigidní znamená "tuhá, pevná", výrobce sám podlahu označuje jako "engineered click vinyl floor". Podlaha Spectra má fantastickou rozměrovou stabilitu ≤ 0,05%, je odolná teplotám až 60° Celsia, a díky integrované podložce přímo na spodní straně vinylu je tichá, příjemná na došlap a snadno se instaluje.

Jsme přímým dovozcem podlah Spectra do České republiky od renomovaného belgického výrobce IVC group.

1 112,00 Kč za m2 vč. DPH

Detaily produktu

Vzor
Prkna
Základní zařazení
Zámkový rigidní vinyl
Celková hmotnost
8987 g/m2
Možnost dodání
na objednávku
Celková výška
5 + 1 mm
Balení
1,99 m2
Rozměr dílce
1317 x 189 mm
Hrany lamel
zkosené mikrohrany M4V
Výška nášlapné vrstvy
0,55 mm PUR
Zátěžová třída
23 - 33 vysoká komerční
Hořlavost
Bfl-s1
Kročejový útlum hluku
21 dB

Popis

Sháníte pěknou a kvalitní vinylovou plovoucí podlahu? Rigidní vinylové podlahy Spectra renomovaného belgického výrobce IVC Group jsou určeny jak pro rodinné domy a bytový sektor, tak i do všech komerčních prostor jako jsou restaurace, hotely, kanceláře, butiky, administrativní budovy, obchody, kavárny apod. Vysoká nášlapná vrstva 0,55 mm a povrchová úprava PUR Superguard spolu s kompaktností nosné desky splňuje vysokou zátěžovou třídu 23/33.

Spectra je tuhý a velmi pevný "rigidní" zámkový vinyl o síle 5 mm + 1 mm integrované podložky přímo na spodní straně, jež umožní mnohem rychlejší instalaci, přenese drobné nerovnosti podkladu, zvyšuje komfort došlapu a výborně tlumí hluk o celkových 21 dB. Na rozdíl od jiných rigidních podlah neobsahuje vápenec, lamely a zámky nejsou tudíž tak křehké a podlaha je výrazně příjemnější na chůzi. Ocení to také malé děti hrající si na podlaze.

Hlavní výhodou rigidních podlah obecně je zejména vynikající rozměrová stabilita lamel (Spectra ≤ 0,05%) a odolnost vůči rozdílným a zejména pak vysokým teplotám (Spectra je odolná až do 60° Celsia). Vysoké rozdíly teplot vznikají zejména u francouzských oken, u špatně zastíněných balkónových dveří, při nevhodně nastaveném či špatně instalovaném podlahovém topení apod. U standardních zámkových vinylových podlahy (ale i laminátu, korku či dřeva) mohou mohou vzniknout spáry či boule způsobené roztažností materiálu. Spectra je těmto vlivům mnohem odolnější.

Jsme přímým dovozcem podlah Spectra do České republiky přímo od renomovaného belgického výrobce IVC group. Podlaha je na objednávku s dodací lhůtou většinou do dvou týdnů (pokud je v Belgii podlaha vyrobená).

Přílohy

Stáhnout

IVC Spectra - prezentace

Prezentace rozdílů a výhod vinylové podlahy Spectra od ostatních plovoucích vinylů

Stáhnout (693.17k)

IVC Spectra - technický list

Technický list k vinylové podlaze Spectra belgického výrobce IVC group.

Stáhnout (179.3k)