• Sleva!
  • -37,89%

Rhino Contract 33804

Vinylová podlaha Rhino Contract Armstrong v rolích je vysoce zátěžová elastická PVC podlahovina z velmi hutného těžkého "cushion" vinylu o celkové hmotnosti 2,86 kg/m2. Je určena do všech silně zatěžovaných komerčních a průmyslových prostor klasifikovaných zátěžovou třídou 23/33/42, jako jsou obchody, kavárny, restaurace, školy, kanceláře, úřady, výrobní prostory apod. PVC má celkovou sílu 2,25 mm a nášlapnou vrstvu 0,55 mm ošetřenou PUR nátěrem pro snadnou údržbu. 

Tento dekor Rhino Contract 33804 má vzor fineline úzkých dubových vlysů a nabízíme ho za akční výprodejovou cenu v poslední šíři 200 cm.

475,00 Kč
296,00 Kč za m2 vč. DPH Ušetříte 37,89%
Šíře
posledních 5,38 bm

Detaily produktu

Vzor
Parkety
Vzor
Pruhovaný
Barevný odstín
hnědá
Základní zařazení
Zátěžové PVC heterogenní
Celková hmotnost
2860 g/m2
Možnost dodání
doprodej
Celková výška
2,25 mm
Výška nášlapné vrstvy
0,55 mm PUR
Zátěžová třída
23 - 33 - 42 vysoká komerční

Popis

Vysoce zátěžová PVC podlaha Rhino Contract Armstrong s nášlapnou vrstvou 0,55 mm, celkovou výškou 2,25 mm, zátěžovou třídou 33/42 a hmotností 2860 g/m2 skladem přímo od dovozce firmy Koberce Strnad Lišov, vyrobeno firmou Armstrong v Anglii. Určeno do všech vysoce zatěžovaných komerčních a průmyslových prostor. Totální doprodej posledních designů původně obrovské kolekce Rhinofloor za akční výprodejové ceny.

Podlaha musí být položena na suchý, hladký a rovný podklad, např. na stěrku či broušené a přetmelené OSB desky. Dle Předpisu o kladení podlahovin se všechny elastické podlahoviny lepí celoplošně k podkladu, většinou disperzními lepidly nebo sprejovým lepidlem Conato Rex. Pokud nelze lepit nebo nejsou podklady 100% ideální, lze PVC položit na volno na podložku Tiros. Technologii pokládky i vhodnost tohoto postupu je nutné vždy konzultovat s našimi techniky před koupí podlahoviny.

U veškerého našeho rolového sortimentu nedoporučujeme kombinovat různé šíře v jedné místnosti, jedná se o jiný datum výroby a tudíž o jinou výrobní šarži. Každá šarže může mít jiný odstín či odlesk. V případě, že budete v místnosti nastavovat stejnou šíři, je nutné nás upozornit, že potřebujete vše připravit z jedné šarže. Šíře role může mít výrobní toleranci ±1%, tzn. že role šíře 4 metry může mít skutečnou šíři 396 - 404 cm. Pokud potřebujete přesnou šíři (např. 400 cm), důrazně nás na to upozorněte, abychom nejdříve šíři role přeměřili. Žádná PVC podlaha z této nabídky nesmí přijít do styku s kaučukem (různé podložky, dětské kočárky, stojan na kytaru apod.), zejména na světlých dekorech dochází velmi rychle k trvalé migrace tmavého pigmentu z gumy do PVC.

Mohlo by se vám také líbit