• Sleva!
  • -15%

Nera Contract 0087 Gravel natural

Sháníte podlahu do extrémně zatěžovaných komerčních prostor, jako jsou školy, kanceláře, úřady či výrobní prostory? Pak vám můžeme nabídnout vysoce zátěžovou PVC podlahovinu Nera Contract francouzského výrobce Gerflor. Jedná se o elastický vinyl v metráži, role mají šíři 400 cm. Díky pomalé výrobě a vysoké hutnosti materiálu má toto PVC při celkové tloušťce 2,25 mm celkovou hmotnost 2,8 kg/m2, což značí velmi kvalitní materiál. Nášlapná vrstva 0,70 mm umožňuje umístit PVC do všech komerčních prostor. Nera Contract má jeden obrovský bonus - fantasticky snadnou a jednoduchou údržbu, povrch vinylu je krásně hladký a přitom lehce reliéfní.

Tento dekor nabízíme v šíři 400 cm za akční výprodejovou cenu.

400,00 Kč
340,00 Kč za m2 vč. DPH Ušetříte 15%
Šíře
posledních 10,15 + 4,23 bm

Detaily produktu

Vzor
Kamenný
Vzor
Melírovaný
Barevný odstín
šedá
Základní zařazení
Zátěžové PVC heterogenní
Celková hmotnost
2815 g/m2
Možnost dodání
doprodej
Celková výška
2,25 mm
Výška nášlapné vrstvy
0,70 mm PUR
Zátěžová třída
23 - 34 - 43 nejvyšší zátěž
Hořlavost
Bfl-s1
Elektrické vlastnosti
antistatické

Popis

Extrémně zátěžová PVC podlaha Nera Contract francouzského výrobce Gerflor má nášlapnou vrstvou 0,70 mm, celkovou výškou 2,25 mm, zátěžovou třídou 34/43 a hmotnost 2815 g/m2. Má špičkovou povrchovou úpravu velmi usnadňující údržbu. 

Tyto podlahy jsou určeny do všech vysoce zatěžovaných komerčních a průmyslových prostor jako jsou školy, jídelny, kanceláře, banky, hotely, chodby, schodiště či dílny. 

Celá kolekce je v doprodeji, ale většina dekorů pokračuje v nové kolekci Timberline s téměř shodnými technickými parametry. 

PVC musí být položeno na suchý, čistý, rovný a hladký podklad, nejlépe celoplošně přilepeno. Nabízíme k tomu disperzní i sprejová lepidla. Pokud si chcete položit PVC sami doma, můžete ho položit bez lepení "na volno", tento rolový vinyl je tak těžký, že bude bez problémů ležet. Můžete pod něj dát i speciální podložku Tiros, aby byl došlap příjemnější.

K olemování okolo stěn nabízíme soklové lišty německého výrobce Döllken, se vším vám poradíme na naší prodejně Koberce Strnad Lišov. Jsme velkoobchodní i maloobchodní prodejce podlah Gerflor a podlahářství v regionu jižních Čech.

Přílohy

Stáhnout

PVC Nera Contract technický list

Technický list k zátěžovému PVC Gerflor Nera Contract

Stáhnout (319.8k)

Mohlo by se vám také líbit