HQR 1995 Diamond blue

Kolekce HQR (spolu s kolekcí Texline) prochází v lednu 2021 převzorováním a tento dekor již končí. V případě vašeho zájmu zjistíme obratem u výrobce, jestli je podlaha v dané šíři ještě dostupná či nikoliv. Tento dekor bude z našich stránek stažen definitivně v březnu.

Kolekce vinylových podlah v rolích HQR byla navržena především s ohledem na maximální odolnost proti opotřebení. S celkovou tloušťkou 3,10 mm a nášlapnou vrstvou 0,50 mm splňuje nejvyšší bytovou a střední komerční zátěž. PVC je na velmi kvalitním a hustém filcu, který výborně vyrovnává drobné nerovnosti, snižuje hluk a akumuluje teplo.

545,00 Kč za m2 vč. DPH
Šíře
doprodej u výrobce, dostupnost na poptání

Detaily produktu

Vzor
Mozaika
Barevný odstín
modrá
Barevný odstín
vícebarevná
Základní zařazení
Bytové PVC s filcovou podložkou
Celková hmotnost
2300 g/m2
Možnost dodání
doprodej u výrobce
Celková výška
3,10 mm
Výška nášlapné vrstvy
0,50 mm PUR
Zátěžová třída
23 - 32 - 41 střední komerční
Hořlavost
Cfl-s1
Kročejový útlum hluku
16 dB

Popis

Luxusní vinylové podlahy v rolích HQR (High Quality Range) s filcovou podložkou jsou nejvyšší produktovou řadou, kterou francouzský výrobce podlah Gerflor v textilních podlahovinách nabízí. Naše rodinná firma Koberce Strnad Lišov je jeho jihočeským regionálním partnerem a najdete u nás veškerý jejich sortiment i informace o něm. HQR má unikátní patentovanou technologii GFT, díky níž podlahovina vyrovnává drobné nerovnosti podkladu. Podlaha je díky výšce 3,10 mm velice komfortní na došlap, teplá, tichá při chůzi a dobře tlumí hluk i do nižších pater. Je vysoce odolná vůči mechanickému poškození a promáčknutí od běžného nábytku, nášlapná vrstva 0,50 mm předurčuje podlahu do všech bytových prostor a do středně zatěžovaných komerčních prostor. Povrch je ošetřen PUR lakem kvůli snadné údržbě spolu s antibakteriální technologií Sanosol.

PVC HQR se velmi dobře pokládá, je krásně pružné, dobře se zařezává a i když výrobce uvádí pokládku zcela na volno (pouze malé místnosti), my při pokládce podlahu vždy fixujeme tak, jak nám velí všeobecný předpis pro kladení podlahovin. K fixaci používáme v posledních létech už pouze fixační lepidlo SP fix ve spreji. Okolo stěn se dávají velmi často soklové podlahové lišty. Nabízíme skladem široký sortiment německého výrobce Döllken, rádi vám na naší prodejně poradíme s výběrem, nejčastěji se používají typy SLK 50, USL 50, USL 60 aj.

U veškerého rolového sortimentu nedoporučujeme kombinovat různé šíře v jedné místnosti, jedná se o jiný datum výroby a tudíž o jinou výrobní šarži. Každá šarže může mít jiný odstín, odlesk či stupeň gravírování. V případě, že budete v místnosti nastavovat stejnou šíři, je nutné nás upozornit, že potřebujete vše připravit z jedné šarže. Šíře role může mít výrobní toleranci ±1%, tzn. že role šíře 4 metry může mít skutečnou šíři 396 - 404 cm.

Přílohy

Stáhnout

Gerflor Návod na pokládku

Návod na pokládku PVC podlah Gerflor s filcem

Stáhnout (571.63k)

Gerflor Návod na údržbu

Návod na údržbu PVC podlah Gerflor s filcem

Stáhnout (521.13k)

PVC HQR technický list

Technický list Gerflor HQR

Stáhnout (335.25k)

PVC Texline a HQR katalog 2021

Katalog 2021 Texline a HQR

Stáhnout (5.83M)