• Sleva!
  • -53,66%

Praktik K 7301 AKCE

Extrémně odolné homogenní PVC čtverce Praktik K jsou určené do silně zatěžovaných komerčních a průmyslových prostor, jako jsou obchody, logistická centra, překladiště, školy, kanceláře, laboratoře, nemocnice, provozní prostory, výrobní a montážní haly, chodby apod. Rozměr čtverce je 608 x 608 mm. Díky homogennímu materiálu mají čtverce dekor v celé své tloušťce 2 mm. Povrch není nijak ošetřen, z důvodu snazší údržby ho lze dodatečně ošetřit.

Tyto čtverce jsou vyrobeny u renomovaného českého výrobce vinylových podlah Fatra Napajedla. Na rozdíl od dalších produktových řad Dynamik a Eletrostatik nemá Praktik žádné elektrické vlastnosti. 

Tento dekor nabízíme za akční výprodejovou cenu posledních pár metrů, zvýhodněná cena platí při prodeji celé skladové zásoby.

410,00 Kč
190,00 Kč za m2 vč. DPH Ušetříte 53,66%
Šíře
posledních 8 desek = 2,952 m2

Detaily produktu

Vzor
Melírovaný
Barevný odstín
zelená
Základní zařazení
PVC čtverce homogenní
Celková hmotnost
2780 g/m2
Možnost dodání
doprodej
Celková výška
2 mm
Rozměr dílce
608 x 608 mm
Výška nášlapné vrstvy
2 mm
Zátěžová třída
23 - 34 - 43 nejvyšší zátěž
Hořlavost
Bfl-s1

Popis

Podlaha se pokládá na suchý, rovný a hladký povrch, ideálně na samonivelační stěrku. Homogenní čtverce se musí celoplošně přilepit na disperzní lepidlo, zaválcovat a po odeschnutí lepidla se jednotlivé dílce k sobě spojují svařovací šňůrou. Pokládka není jednoduchá a měla by ji provádět specializovaná firma. Okolo stěn lze podlahu ukončit pomocí lišt a nebo PVC soklu, které také Fatra vyrábí a které nabízíme skladem.

Kompletní návod na pokládku i údržbu je na vyžádání na naší prodejně či na webu výrobce.

Přílohy

Stáhnout

Lino Fatra kladečský předpis

Návod na pokládku a údržbu Lino Fatra

Stáhnout (6.03M)

Mohlo by se vám také líbit