• Sleva!
  • -7,75%

Heritage Arcadia 583

PVC podlaha Heritage je velmi kvalitní a hutný elastický vinyl v roli celkové výšky 2,20 mm, s nášlapnou vrstvou 0,40 mm, ochranným PUR nátěrem, zátěžovou třídou 23/32 a hmotností 2 kg/m2. Podlaha je brána jako tzv. semi-contract, je určena nejen do všech bytových místností, ale i do lehce zatěžovaných komerčních prostor, zejména do ubytoven, studentských apartmánů, hotelových pokojů či penzionů apod.

Design Arcadia 583 nabízíme skladem v šířích 400 cm za akční výprodejovou cenu, výroba byla ukončena.

322,50 Kč
298,00 Kč za m2 vč. DPH Ušetříte 7,75%
Šíře
posledních 4,29 bm

Detaily produktu

Vzor
Prkna
Barevný odstín
béžová, šedobéžová
Základní zařazení
Bytové PVC bez filcu
Celková hmotnost
2063 g/m2
Možnost dodání
doprodej
Celková výška
2,20 mm
Rozměr prkna / dlaždic
16,7 x 100 cm
Výška nášlapné vrstvy
0,40 mm PUR
Zátěžová třída
23 - 32 střední komerční

Popis

Kolekce vinylových podlah v rolích Heritage je velmi kvalitní elastická podlahovina z hutného PVC (tzv. Cushion vinyl) vhodná do všech bytových prostor jako jsou obývací, dětské či studentské pokoje, kuchyně, chodby aj. Zátěžová třída 23/32 zaručuje použití i do lehce komerčních prostor, obzvláště vhodné použití je v ubytovacích prostorách, penzionech apod. Celková výška je 2,20 mm, nášlapná vrstva 0,40 mm, celková hmotnost 2063 g/m2 a povrch je ošetřen PUR lakem. Heritage má pouze lehké gravírování vzoru, velmi dobře se udržuje a vytírá.

Podlaha musí být položena na suchý, hladký a rovný podklad, např. na stěrku či broušené a přetmelené OSB desky. Dle Předpisu o kladení podlahovin se všechny elastické podlahoviny lepí celoplošně k podkladu, buď disperzními lepidly nebo sprejovým lepidlem Conato Rex. Pokud nelze lepit nebo nejsou podklady 100% ideální, lze PVC položit na volno na podložku Tiros. Technologii pokládky i vhodnost tohoto postupu je nutné vždy konzultovat s našimi techniky před koupí podlahoviny.

U veškerého našeho rolového sortimentu nedoporučujeme kombinovat různé šíře v jedné místnosti, jedná se o jiný datum výroby a tudíž o jinou výrobní šarži. Každá šarže může mít jiný odstín či odlesk. V případě, že budete v místnosti nastavovat stejnou šíři, je nutné nás upozornit, že potřebujete vše připravit z jedné šarže. Šíře role může mít výrobní toleranci ±1%, tzn. že role šíře 4 metry může mít skutečnou šíři 396 - 404 cm. Pokud potřebujete přesnou šíři (např. 400 cm), důrazně nás na to upozorněte, abychom nejdříve šíři role přeměřili. Žádná PVC podlaha z této nabídky nesmí přijít do styku s kaučukem (různé podložky, dětské kočárky, stojan na kytaru apod.), velmi rychle dochází k trvalé migrace tmavého pigmentu z gumy do PVC.

Přílohy

Stáhnout

PVC Heritage technický list

Technický list k PVC podlaze Heritage výrobce IVC.

Stáhnout (286.28k)

Mohlo by se vám také líbit