Původní interiérové fotky od výrobce. Původní interiérové fotky od výrobce.

Stonemark Rocky 985

Luxusní a velmi kvalitní PVC podlaha Stonemark zahrnuje v naší nabídce dva odstíny designu Rocky, což je nádherná imitace dlažby, složená z několika formátů čtvercových i obdélníkových dlaždic. Nabízíme je v šířích 200 cm a 400 cm, ale kolekce pomalu končí a budeme ji postupně doprodávat. Jinak se jedná o hutný a těžký elastický "cushion" vinyl o tloušťce 3 mm, plošné hmotnosti 2,25 kg/m2 a s nášlapnou vrstvou 0,30 mm ošetřenou PUR vrstvou Superguard výrazně usnadňující údržbu a čištění. Stonemark má vysokou odolnost vůči mechanickému poškrábání a díky tomuto vzoru na něm nebude vidět špína, takže se jedná o idální podlahu do kuchyní, jídelních koutů, chodeb či předsíní.

325,00 Kč za m2 vč. DPH
Šíře

Detaily produktu

Vzor
Dlažba
Barevný odstín
béžová, šedobéžová
Barevný odstín
vícebarevná
Základní zařazení
Bytové PVC bez filcu
Celková hmotnost
2250 g/m2
Možnost dodání
doprodej
Celková výška
3 mm
Výška nášlapné vrstvy
0,30 mm PUR
Zátěžová třída
23 - 31 nejvyšší bytová

Popis

Kolekce vinylových podlah v rolích Stonemark je velmi kvalitní elastická podlahovina z hutného PVC (tzv. Cushion vinyl) v dekoru nádherné imitace dlažby Rocky. Podlaha má vysokou odolnost vůči mechanickému poškození, je těžká a hutná, takže se jedná o ideální podlahu např. do kuchyní, jídelních koutů, chodeb a předsíní. Celková výška je 3 mm, nášlapná vrstva 0,30 mm, celková hmotnost 2250 g/m2 a povrch je ošetřen PUR lakem Superguard. Stonemark má pouze lehké gravírování vzoru kopírující hrany dlažby, ale povrch je krásně hladký a velmi dobře se udržuje a vytírá.

Podlaha musí být položena na suchý, hladký a rovný podklad, např. na stěrku či broušené a přetmelené OSB desky. Dle Předpisu o kladení podlahovin se všechny elastické podlahoviny lepí celoplošně k podkladu, buď disperzními lepidly nebo sprejovým lepidlem Conato Rex. Pokud nelze lepit nebo nejsou podklady 100% ideální, lze PVC položit na volno na podložku Tiros. Technologii pokládky i vhodnost tohoto postupu je nutné vždy konzultovat s našimi techniky před koupí podlahoviny.

U veškerého našeho rolového sortimentu nedoporučujeme kombinovat různé šíře v jedné místnosti, jedná se o jiný datum výroby a tudíž o jinou výrobní šarži. Každá šarže může mít jiný odstín či odlesk. V případě, že budete v místnosti nastavovat stejnou šíři, je nutné nás upozornit, že potřebujete vše připravit z jedné šarže. Šíře role může mít výrobní toleranci ±1%, tzn. že role šíře 4 metry může mít skutečnou šíři 396 - 404 cm. Pokud potřebujete přesnou šíři (např. 400 cm), důrazně nás na to upozorněte, abychom nejdříve šíři role přeměřili, než uřízneme požadovanou délku. Žádná PVC podlaha nesmí přijít do styku s kaučukem (různé gumové podložky, dětské kočárky, stojan na kytaru, bedna s nářadím, kola apod.), velmi rychle dochází k trvalé migrace tmavého pigmentu z gumy do PVC.

Přílohy

Stáhnout

PVC Stonemark technický list

Technický list kolekce Stonemark výrobce IVC.

Stáhnout (127.38k)

Mohlo by se vám také líbit