Původní interiérové fotky od výrobce. Původní interiérové fotky od výrobce.

Stonemark Rocky 985

Luxusní a velmi kvalitní PVC podlaha Stonemark zahrnuje v naší nabídce dva odstíny designu Rocky, což je nádherná imitace dlažby, složená z několika formátů čtvercových i obdélníkových dlaždic. Nabízíme je v šířích 200 cm a 400 cm, ale kolekce pomalu končí a budeme ji postupně doprodávat. Jinak se jedná o hutný a těžký elastický "cushion" vinyl o tloušťce 3 mm, plošné hmotnosti 2,25 kg/m2 a s nášlapnou vrstvou 0,30 mm ošetřenou PUR vrstvou Superguard výrazně usnadňující údržbu a čištění. Stonemark má vysokou odolnost vůči mechanickému poškrábání a díky tomuto vzoru na něm nebude vidět špína, takže se jedná o idální podlahu do kuchyní, jídelních koutů, chodeb či předsíní.

325,00 Kč za m2 vč. DPH
Šíře
posledních 4,92 + 3,54 bm

Detaily produktu

Vzor
Dlažba
Barevný odstín
béžová, šedobéžová
Barevný odstín
vícebarevná
Základní zařazení
Bytové PVC bez filcu
Celková hmotnost
2250 g/m2
Možnost dodání
doprodej
Celková výška
3 mm
Výška nášlapné vrstvy
0,30 mm PUR
Zátěžová třída
23 - 31 nejvyšší bytová

Popis

Kolekce vinylových podlah v rolích Stonemark je velmi kvalitní elastická podlahovina z hutného PVC (tzv. Cushion vinyl) v dekoru nádherné imitace dlažby Rocky. Podlaha má vysokou odolnost vůči mechanickému poškození, je těžká a hutná, takže se jedná o ideální podlahu např. do kuchyní, jídelních koutů, chodeb a předsíní. Celková výška je 3 mm, nášlapná vrstva 0,30 mm, celková hmotnost 2250 g/m2 a povrch je ošetřen PUR lakem Superguard. Stonemark má pouze lehké gravírování vzoru kopírující hrany dlažby, ale povrch je krásně hladký a velmi dobře se udržuje a vytírá.

Podlaha musí být položena na suchý, hladký a rovný podklad, např. na stěrku či broušené a přetmelené OSB desky. Dle Předpisu o kladení podlahovin se všechny elastické podlahoviny lepí celoplošně k podkladu, buď disperzními lepidly nebo sprejovým lepidlem Conato Rex. Pokud nelze lepit nebo nejsou podklady 100% ideální, lze PVC položit na volno na podložku Tiros. Technologii pokládky i vhodnost tohoto postupu je nutné vždy konzultovat s našimi techniky před koupí podlahoviny.

U veškerého našeho rolového sortimentu nedoporučujeme kombinovat různé šíře v jedné místnosti, jedná se o jiný datum výroby a tudíž o jinou výrobní šarži. Každá šarže může mít jiný odstín či odlesk. V případě, že budete v místnosti nastavovat stejnou šíři, je nutné nás upozornit, že potřebujete vše připravit z jedné šarže. Šíře role může mít výrobní toleranci ±1%, tzn. že role šíře 4 metry může mít skutečnou šíři 396 - 404 cm. Pokud potřebujete přesnou šíři (např. 400 cm), důrazně nás na to upozorněte, abychom nejdříve šíři role přeměřili, než uřízneme požadovanou délku. Žádná PVC podlaha nesmí přijít do styku s kaučukem (různé gumové podložky, dětské kočárky, stojan na kytaru, bedna s nářadím, kola apod.), velmi rychle dochází k trvalé migrace tmavého pigmentu z gumy do PVC.

Přílohy

Stáhnout

PVC Stonemark technický list

Technický list kolekce Stonemark výrobce IVC.

Stáhnout (127.38k)