Woodmark new Toulouse 584

Bytová PVC podlaha Woodmark new je kvalitní vinylová podlaha v rolích vyrobená z hutného "cushion" vinylu bez filcové podložky o celkové výšce 2,80 mm a plošné hmotnosti 1,85 kg/m2. Nášlapná vrstva 0,30 mm z čistého vinylu je ošetřena PUR lakem, jenž výrazně usnadňuje údržbu a čištění podlahy. Zátěžová třída 23/31 zaručuje možné použití ve všech místnostech v bytech či rodinných domech. Kročejový útlum hluku je 18 dB.

Tento dekor nabízíme skladem v šířích 300 cm a 400 cm.

340,00 Kč za m2 vč. DPH
Šíře
posledních 13,30 bm

Detaily produktu

Vzor
Parkety do stromečku
Barevný odstín
bílá, krémová
Barevný odstín
hnědá
Základní zařazení
Bytové PVC bez filcu
Celková hmotnost
1850 g/m2
Možnost dodání
doprodej
Celková výška
2,80 mm
Výška nášlapné vrstvy
0,30 mm PUR
Zátěžová třída
23 - 31 nejvyšší bytová
Kročejový útlum hluku
18 dB

Popis

Kolekce vinylových podlah v rolích Woodmark je kvalitní elastická podlahovina bez filcu vyrobená z litého PVC, tzv. „cushion vinylu“. Má vysokou odolnost vůči mechanickému poškození, takže se jedná o ideální podlahu např. do kuchyní, jídelních koutů, obývacích, dětských a studentských pokojů, chodeb a předsíní. Celková výška je 2,80 mm, nášlapná vrstva 0,30 mm, zátěžová třída 23-31, celková hmotnost 1850 g/m2 a povrch je ošetřen PUR lakem.

Podlaha musí být položena na suchý, hladký a rovný podklad, např. na stěrku či broušené a přetmelené OSB desky. Dle Předpisu o kladení podlahovin se všechny elastické podlahoviny lepí celoplošně k podkladu, buď disperzními lepidly nebo sprejovým lepidlem Conato Rex. Pokud nelze lepit nebo nejsou podklady 100% ideální, lze PVC položit na volno na podložku Tiros. Technologii pokládky i vhodnost tohoto postupu je nutné vždy konzultovat s našimi techniky před koupí podlahoviny.

U veškerého našeho rolového sortimentu nedoporučujeme kombinovat různé šíře v jedné místnosti, jedná se o jiný datum výroby a tudíž o jinou výrobní šarži. Každá šarže může mít jiný odstín či odlesk. V případě, že budete v místnosti nastavovat stejnou šíři, je nutné nás upozornit, že potřebujete vše připravit z jedné šarže. Šíře role může mít výrobní toleranci ±1%, tzn. že role šíře 4 metry může mít skutečnou šíři 396 - 404 cm. Pokud potřebujete přesnou šíři (např. 400 cm), důrazně nás na to upozorněte, abychom nejdříve šíři role přeměřili, než uřízneme požadovanou délku. Žádná PVC podlaha nesmí přijít do styku s kaučukem (různé gumové podložky, dětské kočárky, stojan na kytaru, bedna s nářadím, kola apod.), velmi rychle dochází k trvalé migrace tmavého pigmentu z gumy do PVC.

Přílohy

Stáhnout

PVC Woodmark technický list

Technický list k PVC podlaze Woodmark

Stáhnout (123.3k)

Mohlo by se vám také líbit