Ultimate Nebbiolo 294

PVC podlahy Ultimate jsou naší nejprodávanější bytovou kolekcí vinylových podlah v rolích bez filcové podložky za řadu let zpátky. Jedná se o velmi kvalitní a hutný "cushion" vinyl o tloušťce 3 mm, plošné hmotnosti 2,20 kg/m2 a s nášlapnou vrstvou 0,30 mm ošetřenou PUR vrstvou usnadňující údržbu a čištění. Zátěžová třída 23/31 předurčuje Ultimate do všech místností v bytě či rodinném domě a léta zkušeností s touto kolekcí potvrzují vysokou odolnost vůči mechanickému poškození. Kolekce se skládá ze čtyř dekorů dubových prken (Calais, Camargue, Nebiollo a Toronto) barvených od světlých do tmavých tónů, takže nabízíme velký výběr. Ultimate obecně nabízíme v šířích 200 cm, 300 cm a 400 cm, ale celá kolekce se bude měnit a dekory se budou postupně vyprodávat.

340,00 Kč za m2 vč. DPH
Šíře

Detaily produktu

Vzor
Prkna
Barevný odstín
šedá
Barevný odstín
hnědá
Základní zařazení
Bytové PVC bez filcu
Celková hmotnost
2200 g/m2
Možnost dodání
skladem
Celková výška
3 mm
Výška nášlapné vrstvy
0,30 mm PUR
Zátěžová třída
23 - 31 nejvyšší bytová

Popis

Kolekce vinylových podlah v rolích Ultimate je velmi kvalitní elastická podlahovina z hutného PVC (tzv. Cushion vinyl) vhodná do všech bytových prostor jako jsou obývací, dětské či studentské pokoje, kuchyně, chodby aj. Celková výška 3 mm, nášlapná vrstva 0,30 mm, celková hmotnost 2200 g/m2 a povrch je ošetřen PUR lakem. Ultimate má pouze lehké gravírování vzoru, velmi dobře se udržuje a vytírá, má hezký odlesk světla a vypadá jako pravé dřevo.

Podlaha musí být položena na suchý, hladký a rovný podklad, např. na stěrku či broušené a přetmelené OSB desky. Dle Předpisu o kladení podlahovin se všechny elastické podlahoviny lepí celoplošně k podkladu, buď disperzními lepidly nebo sprejovým lepidlem Conato Rex. Pokud nelze lepit nebo nejsou podklady 100% ideální, lze PVC položit na volno na podložku Tiros. Technologii pokládky i vhodnost tohoto postupu je nutné vždy konzultovat s našimi techniky před koupí podlahoviny.

U veškerého našeho rolového sortimentu nedoporučujeme kombinovat různé šíře v jedné místnosti, jedná se o jiný datum výroby a tudíž o jinou výrobní šarži. Každá šarže může mít jiný odstín či odlesk. V případě, že budete v místnosti nastavovat stejnou šíři, je nutné nás upozornit, že potřebujete vše připravit z jedné šarže. Šíře role může mít výrobní toleranci ±1%, tzn. že role šíře 4 metry může mít skutečnou šíři 396 - 404 cm. Pokud potřebujete přesnou šíři (např. 400 cm), důrazně nás na to upozorněte, abychom nejdříve šíři role přeměřili, než uřízneme požadovanou délku. Žádná PVC podlaha nesmí přijít do styku s kaučukem (různé gumové podložky, dětské kočárky, stojan na kytaru, bedna s nářadím, kola apod.), velmi rychle dochází k trvalé migrace tmavého pigmentu z gumy do PVC.

Přílohy

Stáhnout

PVC Ultimate technický list

Technický list k PVC Ultimate belgického výrobce IVC

Stáhnout (125.86k)