• Sleva!
  • -25%

Supratex Natural Oak 103M

Kolekce PVC podlah Supratex je jednou z nejprodávanějších v naší nabídce. Jedná se o vinylovou podlahu v rolích s tenkou filcovou podložkou zespodu od renomovaného belgického výrobce Beauflor. Výška nášlapné vrstvy 0,40 mm zajišťuje zátěžovou třídu 23/32/41, takže podlahu lze pokládat do všech bytových prostor jako jsou obývací pokoje, dětské a studentské pokojíky, kuchyně či chodby, lze je ale umístit i do lehce zatěžovaných komerčních prostor (nutno použít podložky pod kolečkové židle). PUR ochranný nátěr zajišťuje snazší údržbu a čištění. Jsme přímým dovozcem, maloobchodním i velkoobchodním prodejcem po celé ČR a podlahy i sami pokládáme v regionu jižních Čech.

Tento dekor Natural oak 103M nabízíme za akční výprodejovou cenu v šíři 5 metrů se slevou 25%.

424,00 Kč
318,00 Kč za m2 vč. DPH Ušetříte 25%
Šíře
posledních 3,84 + 3,71 m

Detaily produktu

Vzor
Prkna
Barevný odstín
žlutá
Barevný odstín
béžová, šedobéžová
Základní zařazení
Bytové PVC s filcovou podložkou
Celková hmotnost
1950 g/m2
Možnost dodání
doprodej
Celková výška
2,90 mm
Výška nášlapné vrstvy
0,40 mm PUR
Zátěžová třída
23 - 32 - 41 střední komerční

Popis

Naše rodinná firma Koberce Strnad Lišov je přímým dovozcem PVC podlah Supratex do České republiky přímo od belgického výrobce Beaulieu Beauflor. Zajišťujeme jejich velkoobchodní i maloobchodní prodej i vlastní pokládku v jižních Čechách.

Supratex je vinylová podlaha v rolích šíře 200 cm (pouze vybrané dekory), 400 cm nebo 500 cm. Má filcovou podložku, nášlapnou vrstvu 0,40 mm s PUR lakem na povrchu, celkovou výšku 2,90 mm, zátěžovou třídu 23/32/41 a nádhernou kolekci různých dekorů prken, parket, melírů či dlažeb. Toto PVC je určeno do všech bytových místností, obzvláště vhodné je do kuchyní, obývacích i dětských pokojů, chodeb apod. Jelikož mají ale i vysokou nášlapnou vrstvu, lze je položit i do středně zatěžovaných komerčních prostor, pod kolečkové židle ale doporučujeme podložky.

Instalace: PVC musí být pokládáno na suchý, rovný a hladký podklad (např. na stěrku či broušené OSB desky). Šíře 200 a 400 cm mají nosnou strukturu ze skelného vlákna, doporučujeme je celoplošně fixovat nebo lepit. Šíře 500 cm má nosnou strukturu z polypropylenové tkaniny a doporučujeme ho celoplošně (natvrdo) nalepit, jinak by mohly vzniknout boule. Pokládka bez celoplošného lepení je na vlastní riziko.

U veškerého našeho rolového sortimentu nedoporučujeme kombinovat různé šíře v jedné místnosti, jedná se o jiný datum výroby a tudíž o jinou výrobní šarži. Každá šarže může mít jiný odstín či odlesk. V případě, že budete v místnosti nastavovat stejnou šíři, je nutné nás upozornit, že potřebujete vše připravit z jedné šarže. Šíře role může mít výrobní toleranci ±1%, tzn. že role šíře 4 metry může mít skutečnou šíři 396 - 404 cm. Pokud potřebujete přesně šíři 400 cm, důrazně nás na to upozorněte, abychom nejdříve šíři role přeměřili.

Okolo stěn se podlaha ukončuje soklovou podlahovou lištou. Nabízíme skladem široký sortiment německého výrobce Döllken a sami jsme vybrali nejvhodnější barvy. Upozorňujeme, že uvedené fotky dekorů PVC jsou přímo od výrobce a mohou se barevně lišit od skutečné barvy či odstínu podlahy, většinou to nejsou reálné fotky vzorku. Naproti tomu fotky lišt jsme si fotili sami a jsou barevně mnohem reálnější.

Přílohy

Stáhnout

PVC Supratex technický list

Technický list na PVC Supratex

Stáhnout (435.15k)

Mohlo by se vám také líbit