• Sleva!
  • -9,24%

Vinyltex Oak Plank 643D

Levnější kolekce PVC podlah s filcem se nazývá Vinyltex. Je to vlastně vinylová podlaha v rolích s integrovanou filcovou podložkou, je vyrobena v Belgii renomovaným výrobcem Beaulieu Beauflor, má celkovou tloušťku 2,50 mm, nášlapnou vrstvu 0,25 mm a splňuje parametry na třídu zátěže 23/31, to znamená použití do všech místností v bytě jako jsou obývací, dětské a studentské pokoje, ložnice či kuchyně. Díky spodnímu filcu je pokládka této podlahy velmi jednoduchá, ideální je celoplošná fixace na fixační sprej SP fix.

297,50 Kč
270,00 Kč za m2 vč. DPH Ušetříte 9,24%
Šíře
posledních 13,95 + 4,69 + 3,57 bm

Detaily produktu

Vzor
Prkna
Barevný odstín
hnědá
Základní zařazení
Bytové PVC s filcovou podložkou
Celková hmotnost
1700 g/m2
Možnost dodání
doprodej
Celková výška
2,50 mm
Výška nášlapné vrstvy
0,25 mm PUR
Zátěžová třída
23 - 31 nejvyšší bytová

Popis

PVC podlahová krytina Vinyltex belgického výrobce Beaulieu Beauflor má integrovanou filcovou podložku zespodu, nášlapnou vrstvu 0,25 mm, celkovou výšku 2,50 mm, zátěžovou třídu 23/31 a celkovou hmotnost 1700 g/m2. Tyto vinylové podlahy v rolích jsou určeny převáženě do bytového sektoru, do všech místností bez omezení, jako jsou ložnice, obývací, dětské a studentské pokoje, kuchyně a jídelní kouty či vstupní chodby. 

PVC musí být položeno na suchý, čistý, rovný a hladký podklad, ideálně na cementovou či anhydritovou stěrku či broušené OSB desky. Jakákoliv podlahová krytina v rolích by měla být celoplošně přilepena k podkladu, aby se nemohla vlnit a poškodit například od židle. Pro podlahoviny s filcovou podložkou stačí celoplošná fixace - buď natřít na podklad válečkem tekutou fixaci UZIN U1000 a nebo jednodušší aplikace sprejem SP-fix oboustranně. Obojí funguje jako suchý zip, podlaha nemůže po podkladu klouzat, ale v případě potřeby je možné ji snadno sundat. Oboje funguje skvěle.

K olemování okolo stěn nabízíme soklové lišty německého výrobce Döllken, s výběrem i návodem na instalaci vám rádi poradíme v našem obchodním domě Koberce Strnad Lišov. Jsme přímý dovozce těchto podlah z Belgie do ČR, velkoobchodní i maloobchodní prodejce a podlahářství v regionu jižních Čech.

Mohlo by se vám také líbit