• Sleva!

Vinyltex Honey Oak 643M

Levnější kolekce PVC podlah s filcem se nazývá Vinyltex. Je to vlastně vinylová podlaha v rolích s integrovanou filcovou podložkou, je vyrobena v Belgii renomovaným výrobcem Beaulieu Beauflor, má celkovou tloušťku 2,50 mm, nášlapnou vrstvu 0,25 mm a splňuje parametry na třídu zátěže 23/31, to znamená použití do všech místností v bytě jako jsou obývací, dětské a studentské pokoje, ložnice či kuchyně. Díky spodnímu filcu je pokládka této podlahy velmi jednoduchá, ideální je celoplošná fixace na fixační sprej SP fix.

Dekor Honey oak 643M je v doprodeji za akční výprodejovou cenu.

298,00 Kč za m2 vč. DPH
Šíře
posledních 4,33 bm

Detaily produktu

Vzor
Parkety
Barevný odstín
hnědá
Barevný odstín
žlutá
Základní zařazení
Bytové PVC s filcovou podložkou
Celková hmotnost
1700 g/m2
Možnost dodání
doprodej
Celková výška
2,50 mm
Výška nášlapné vrstvy
0,25 mm PUR
Zátěžová třída
23 - 31 nejvyšší bytová

Popis

PVC podlahová krytina Vinyltex belgického výrobce Beaulieu Beauflor má integrovanou filcovou podložku zespodu, nášlapnou vrstvu 0,25 mm, celkovou výšku 2,50 mm, zátěžovou třídu 23/31 a celkovou hmotnost 1700 g/m2. Tyto vinylové podlahy v rolích jsou určeny převáženě do bytového sektoru, do všech místností bez omezení, jako jsou ložnice, obývací, dětské a studentské pokoje, kuchyně a jídelní kouty či vstupní chodby. 

PVC musí být položeno na suchý, čistý, rovný a hladký podklad, ideálně na cementovou či anhydritovou stěrku či broušené OSB desky. Jakákoliv podlahová krytina v rolích by měla být celoplošně přilepena k podkladu, aby se nemohla vlnit a poškodit například od židle. Pro podlahoviny s filcovou podložkou stačí celoplošná fixace - buď natřít na podklad válečkem tekutou fixaci UZIN U1000 a nebo jednodušší aplikace sprejem SP-fix oboustranně. Obojí funguje jako suchý zip, podlaha nemůže po podkladu klouzat, ale v případě potřeby je možné ji snadno sundat. Oboje funguje skvěle.

K olemování okolo stěn nabízíme soklové lišty německého výrobce Döllken, s výběrem i návodem na instalaci vám rádi poradíme v našem obchodním domě Koberce Strnad Lišov. Jsme přímý dovozce těchto podlah z Belgie do ČR, velkoobchodní i maloobchodní prodejce a podlahářství v regionu jižních Čech.

Mohlo by se vám také líbit