• Sleva!
  • -18,49%
  • Sleva!
  • -18,49%
Fortuna Charlotte 906S

Fortuna Charlotte 906S

Repasované
365,00 Kč
298,00 Kč za m2 vč. DPH Ušetříte 18,49%

PVC podlahy Fortuna je elastický "cushion" vinyl v rolích (odborně se nazývá CV krytina) s kvalitní hutnou strukturou o plošné hmotnosti 2,05 kg / m2, celkové výšce 2,80 mm, s nášlapnou vrstvou 0,40 mm ošetřenou ochranným PUR nátěrem pro snazší údržbu a čištění. Zátěžová třída 23/32/41 předurčuje použití této podlahoviny do všech bytových místností a také do komerčních prostor s mírnou zátěží. 

Celá kolekce je již v doprodeji, nahradila ji řada Supratex. Dekor Fortuna 906S nabízíme za akční zvýhodněnou cenu v šíři 400 cm

Šíře
posledních 6,70 bm
  • Jedná se o nezávaznou poptávku Jedná se o nezávaznou poptávku
  • Na způsobu doručení se domluvíme Na způsobu doručení se domluvíme
  • Vždy musí dojít k vzájemnému potvrzení Vždy musí dojít k vzájemnému potvrzení

Detaily produktu

Vzor
Melírovaný
Barevný odstín
bílá, krémová
Základní zařazení
Bytové PVC bez filcu
Celková hmotnost
2050 g/m2
Možnost dodání
doprodej
Celková výška
2,80 mm
Výška nášlapné vrstvy
0,40 mm PUR
Zátěžová třída
23 - 32 - 41 střední komerční

Popis

Kolekce vinylových podlah v rolích Fortuna je kvalitní elastická podlahovina vyrobená z litého PVC, tzv. „cushion vinylu“. Má vysokou odolnost vůči mechanickému poškození, takže se jedná o ideální podlahu např. do kuchyní, jídelních koutů, obývacích, dětských a studentských pokojů, chodeb a předsíní. Celková výška je 2,80 mm, nášlapná vrstva 0,40 mm, zátěžová třída 23-32-41, celková hmotnost 2050 g/m2 a povrch je ošetřen PUR lakem. Fortuna je v doprodeji za akční zvýhodněnou cenu.

Podlaha musí být položena na suchý, hladký a rovný podklad, např. na stěrku či broušené a přetmelené OSB desky. Dle Předpisu o kladení podlahovin se všechny elastické podlahoviny lepí celoplošně k podkladu, buď disperzními lepidly nebo sprejovým lepidlem Conato Rex. Nepřilepené podlahoviny se mohou vlnit a poničit. Pokud nelze lepit nebo nejsou podklady 100% ideální, lze PVC položit na volno na podložku Tiros. Technologii pokládky i vhodnost tohoto postupu je nutné vždy konzultovat s našimi techniky před koupí podlahoviny.

U veškerého našeho rolového sortimentu nedoporučujeme kombinovat různé šíře v jedné místnosti, může se jednat o jiný datum výroby a tudíž o jinou výrobní šarži. Každá šarže může mít jiný odstín či odlesk. V případě, že budete v místnosti nastavovat stejnou šíři, je nutné nás upozornit, že potřebujete vše připravit z jedné šarže. Šíře role může mít výrobní toleranci ±1%, tzn. že role šíře 4 metry může mít skutečnou šíři 396 - 404 cm. Pokud potřebujete přesnou šíři (např. 400 cm), důrazně nás na to upozorněte, abychom nejdříve šíři role přeměřili, než uřízneme požadovanou délku. Žádná PVC podlaha nesmí přijít do styku s kaučukem (různé gumové podložky, dětské kočárky, stojan na kytaru, bedna s nářadím, kola apod.), obzvláště světlé dekory velmi rychle reagují a dochází k trvalé migraci tmavého pigmentu z gumy do PVC.

Přílohy

Stáhnout

PVC Fortuna technický list

Technický list k PVC podlahám Fortuna

Stáhnout (392.53k)

Mohlo by se vám také líbit