Sherwood Tombstone 196M

PVC podlahy Sherwood jsou v naší nabídce již dlouhou řadu let, mění se pouze jednotlivé dekory. Jedná se o kvalitní "cushion" vinyl v roli bez filcové podložky o celkové výšce 3,20 mm a plošné hmotnosti 2 kg/m2. Nášlapná vrstva 0,30 mm z čistého vinylu je ošetřena polyuretanovým lakem, jenž výrazně usnadňuje údržbu a čištění podlahy. Zátěžová třída 23/31 předurčuje Sherwood do všech místností v bytě či rodinném domě.

Tento dekor klasické pravidelné dlažby nabízíme v doprodeji v šíři 400 cm.

350,00 Kč za m2 vč. DPH
Šíře
posledních 3,51 bm

Detaily produktu

Vzor
Dlažba
Barevný odstín
šedá
Barevný odstín
béžová, šedobéžová
Základní zařazení
Bytové PVC bez filcu
Celková hmotnost
2000 g/m2
Možnost dodání
doprodej
Celková výška
3,20 mm
Rozměr prkna / dlaždic
25 x 25 cm
Výška nášlapné vrstvy
0,30 mm PUR
Zátěžová třída
23 - 31 nejvyšší bytová

Popis

Kolekce vinylových podlah v rolích Sherwood je kvalitní elastická podlahovina z PVC (tzv. Cushion vinyl) v dezénech prken i dlažeb. Sherwood má vysokou odolnost vůči mechanickému poškození, takže se jedná o ideální podlahu např. do kuchyní, jídelních koutů, obývacích, dětských a studentských pokojů, chodeb a předsíní. Celková výška je 3,20 mm, nášlapná vrstva 0,30 mm, celková hmotnost 2000 g/m2 a povrch je ošetřen PUR lakem. Sherwood má pouze lehké gravírování, povrch je krásně hladký a velmi dobře se udržuje a vytírá.

Podlaha musí být položena na suchý, hladký a rovný podklad, např. na stěrku či broušené a přetmelené OSB desky. Dle Předpisu o kladení podlahovin se všechny elastické podlahoviny lepí celoplošně k podkladu, buď disperzními lepidly nebo sprejovým lepidlem Conato Rex. Pokud nelze lepit nebo nejsou podklady 100% ideální, lze PVC položit na volno na podložku Tiros. Technologii pokládky i vhodnost tohoto postupu je nutné vždy konzultovat s našimi techniky před koupí podlahoviny.

U veškerého našeho rolového sortimentu nedoporučujeme kombinovat různé šíře v jedné místnosti, jedná se o jiný datum výroby a tudíž o jinou výrobní šarži. Každá šarže může mít jiný odstín či odlesk. V případě, že budete v místnosti nastavovat stejnou šíři, je nutné nás upozornit, že potřebujete vše připravit z jedné šarže. Šíře role může mít výrobní toleranci ±1%, tzn. že role šíře 4 metry může mít skutečnou šíři 396 - 404 cm. Pokud potřebujete přesnou šíři (např. 400 cm), důrazně nás na to upozorněte, abychom nejdříve šíři role přeměřili, než uřízneme požadovanou délku. Žádná PVC podlaha nesmí přijít do styku s kaučukem (různé gumové podložky, dětské kočárky, stojan na kytaru, bedna s nářadím, kola apod.), velmi rychle dochází k trvalé migrace tmavého pigmentu z gumy do PVC.

Přílohy

Stáhnout

PVC Sherwood technický list

Technický list k PVC podlaze Sherwood

Stáhnout (317.69k)

Mohlo by se vám také líbit