Grande Barok 21002

Hotelový koberec Barok 21002 z kolekce Grande Collection nabízí klasický hotelový vzor s velkými listy na zeleném podkladu. Jedná se o všívaný zátěžový koberec se střiženým polyamidovým vlasem o hmotnosti vlákna 1000 g/m2 (kvalita Commodore 1000). Koberec splňuje atesty na zátěžovou třídu 23/32, kolečkovou židli a schodiště v komerčním sektoru a nízká hořlavost Bfl-s1, tudíž ho lze umisťovat bez problémů do většiny prostor v hotelích či penzionech, restauracích, na schodištích, únikových i normálních chodeb apod.

V našem obchodním domě Koberce Strnad v Lišově u Českých Budějovic si můžete prohlédnout veliké vzorky 40 x 60 cm na speciálním stojanu hotelových koberců. Jsme přímým dovozcem a velkoobchodním prodejcem belgického výrobce Beaulieu Carus Ideal.

871,00 Kč za m2 vč. DPH
Šíře

Detaily produktu

Typ
Velur / střižený
Vzor
Hotelový
Barevný odstín
zelená
Základní zařazení
Hotelový koberec
Hmotnost vlasu
1000 g/m2
Celková hmotnost
2065 g/m2
Možnost dodání
na objednávku
Materiál
100% PA
Celková výška
9 mm
Podložka
Actionback (mřížka)
Zátěžová třída
23 - 32 střední komerční
Hořlavost
Bfl-s1

Popis

Hotelové koberce Grande Collection jsou ucelenou kolekcí pěti vzorů v jedné kvalitě velurového koberce Commodore 1000 vyrobeného ze 100% polyamidu 6.0 Crealon s hmotností vlasu 1000 g/m2. Tyto koberce jsou vhodné do komerčních a ubytovacích prostor zátěžové třídy 32 jako jsou hotely, penziony a apartmány, zejména pak hotelové pokoje a chodby, restaurace a jídelny. Vše je v řezném programu belgického výrobce Beaulieu Carus Ideal, můžete tedy objednat i jenom malé množství. To ocení provozovatelé zejména v okamžiku nutné výměny pouze některého pokoje. Hořlavost Bfl-s1 zaručuje použití i do únikových prostor jako jsou dlouhé hotelové chodby a schodiště. Samozřejmostí je atest na kolečkovou židli, komerční schodiště či zvýšená odolnost proti ztrátě barvy na světle. Jsme přímým dovozcem, obratem Vám sdělíme skladovou dostupnost v Belgii a možnost dodání. 

Všechny fotky jsme si nafotili sami, tudíž jsou barevně velmi hodnověrné. Fotili jsme si je ze vzorků velikosti 40x60 cm, které máme vystavené i na prodejně na našem speciálním "hotelovém" stojanu. Pokud se Vám ale nelíbí daná barevná kombinace a máte prostory větší jak 300 m2, lze vyrobit daný vzor i v jiném barevném provedení dle barevnice výrobce. Koberec lze vyrobit i na jiných kvalitách, nižších i vyšších. Vždy pak počítejte v rozpočtu s možnou nadprodukcí. Všechny informace a vzorky najdete na naší prodejně Koberce Strnad Lišov v jižních Čechách. Na hotelové koberce se v regionu jižních Čech vyloženě specializujeme.

Mohlo by se vám také líbit