Rockefeller RF9-151

Nádherný hotelový koberec Rockefeller je vyroben ze 100% polyamidu v kombinaci smyček a střiženého vlasu o vysoké hmotnosti vlasu 1050 g/m2 na actionbackové podložce. Splňuje atest hořlavosti Cfl-s1 a zátěžovou třídu 23/32, jedná se tedy o plnohodnotný zátěžový koberec určený zejména do komerčních prostor jako hotelové pokoje a chodby, jednací a školicí místnosti, ředitelny, restaurace a snídaňové prostory, ale i do všech bytových prostor vč. obývacích pokojů, chodeb, ložnic a dětských či studentských pokojů. Koberec je na objednávku, všechny vzory jsou v řezném programu výrobce, lze tedy objednat i malé množství na jeden samostatný pokoj.

823,00 Kč za m2 vč. DPH
Šíře

Detaily produktu

Typ
Kombinace střiž / smyčka
Vzor
Hotelový
Barevný odstín
vícebarevná
Základní zařazení
Hotelový koberec
Základní zařazení
Zátěžový koberec
Hmotnost vlasu
1050 g/m2
Celková hmotnost
1760 g/m2
Možnost dodání
na objednávku
Materiál
100% PA
Celková výška
7,4 mm
Podložka
Actionback (mřížka)
Zátěžová třída
23 - 32 střední komerční
Hořlavost
Cfl-s1

Popis

Decentní hotelové vzory převážně v béžových až tmavě hnědých odstínech nabízí nádherná kolekce zátěžových koberců Rockefeller od belgického výrobce BIG Carus. Je vyroben ze 100% polyamidu v kombinaci smyček a střiženého vlasu o vysoké hmotnosti vlasu 1050 g/m2 na actionbackové podložce (zátěžová syntetická mřížka). Splňuje atest hořlavosti Cfl-s1 a zátěžovou třídu 23/32, je tedy určen do komerčních prostor, jako jsou hotelové pokoje a chodby, jednací a školicí místnosti, ředitelny, restaurace a snídaňové prostory, ale i do všech bytových prostor vč. obývacích pokojů, chodeb, ložnic a dětských či studentských pokojů. Koberec je na objednávku, všechny vzory jsou v řezném programu výrobce, lze tedy objednat i malé množství na jeden samostatný pokoj.

Na naší prodejně v Lišově u Českých Budějovic je možné si prohlédnout na speciálním stojanu hotelových koberců velké vzorky formátu 40x60 cm. Jsme přímý dovozce z Belgie, obratem zjistíme skladovou dostupnost a možnost dodání do ČR. Jsme kobercovou jedničkou na jihu Čech a na hotelové koberce se vyloženě specializujeme.

Mohlo by se vám také líbit