Golden Gate 002-27010

GG002-27010

Nádherný luxusní hotelový koberec Golden Gate 002 patří mezi nejhezčí a nejzajímavější koberce celé naší nabídky. Jedná se o zátěžový velurový koberec vyrobený ze příjemného a jemného 100% polyamidu o vysoké hmotnosti vlasu 1300 g/m2. Díky zátěžové třídě 32 a hořlavosti Bfl-s1 ho lze použít do většiny prostor v hotelu či penzionu, ale díky svému unikátnímu vzhledu a příjemnému došlapu ho doporučujeme i do luxusních ředitelen, jednacích místností a samozřejmě do všech prostor v bytovém sektoru. Věřte, že tento koberec jen tak někdo nepřehlédne. 

Tato barva je na objednávku v řezném programu výrobce, tzn. lze objednat i pouze malé řezy. Na naší prodejně v Lišově u Českých Budějovic si můžete prohlédnout velké vzorky na speciální stojanu hotelových koberců.

1 228,00 Kč za m2 vč. DPH
Šíře

Detaily produktu

Typ
Velur / střižený
Vzor
Moderní
Barevný odstín
žlutá
Základní zařazení
Hotelový koberec
Základní zařazení
Luxusní bytový koberec
Hmotnost vlasu
1300 g/m2
Celková hmotnost
1900 g/m2
Možnost dodání
na objednávku
Materiál
100% PA
Celková výška
8,6 mm
Podložka
Actionback (mřížka)
Zátěžová třída
23 - 32 střední komerční
Hořlavost
Bfl-s1

Popis

Vybavujete nový hotel, penzion, restauraci, halu, ředitelnu, jednací místnost či jenom obývací pokoj? A chcete tomu dát skutečný šmrnc? Koberec, kterého si každý všimne? Zkuste se odprostit od klasických hotelových vzorů a zvolte něco nového. Během těch necelých třiceti let nám prošla prodejnou obrovská spousta různých koberců, včetně těch hotelových. Ale zátěžový velurový koberec Golden Gate řadíme mezi ty nejhezčí a nejzajímavější. Tento koberec je vyroben z extra jemného polyamidového vlákna o vysoké hmotnosti vlasu 1300 g/m2, takže chůze po něm je velmi příjemná. Na druhou stranu má Golden Gate všechny parametry plnohodnotného zátěžového koberce - zátěžová třída 23/32, hořlavost Bfl-s1, atest na kolečkové židle, podlahové topení i schodiště v provozu. 

Koberec je na objednávku. Nejprodávanější vzor 002 je zařazen do řezného programu výrobce, lze tedy objednat i malé množství. Zbylé vzory 001 a 003 jsou určeny čistě do hotelů a penzionů, minimální objednávka je 1 celá role (cca 100m2). Jsme přímým dovozcem tohoto koberce do České republiky od belgického výrobce Beaulieu Carus, rádi vám zjistíme možnou dostupnost a nejbližší nakládku kamionu.

Mohlo by se vám také líbit