NY Broadway 188 baltic grey

Zátěžový koberec hotelového typu NY Broadway belgického výrobce BIG Carus je vyroben z jednobarevných polyamidových vláken v kombinaci smyčka / střižený vlas. Tím vzniká velmi luxusní dojem, ale díky vysoké hmotnosti vlasu 1050 g/m2 také vysoká odolnost vůči sešlapání a poničení. Se zátěžovou třídou 23/32, hořlavostí Cfl-s1, atestem na podlahové topení, kolečkové židle i na komerční schodiště je určen zejména do hotelových pokojů, na chodby a schodiště v hotelích i penzionech, do restaurací, luxusních apartmánů a ředitelen, do jednacích a školících místností, do kanceláří se střední zátěží, ale i do všech bytových prostor včetně obývacích a studentských pokojů.

Koberec New York Broadway je na objednávku v řezném programu výrobce, lze dodat přesně objednané množství.

696,00 Kč za m2 vč. DPH
Šíře

Detaily produktu

Typ
Kombinace střiž / smyčka
Vzor
Pruhovaný
Vzor
Jednobarevný
Barevný odstín
šedá
Základní zařazení
Zátěžový koberec
Základní zařazení
Hotelový koberec
Hmotnost vlasu
1050 g/m2
Celková hmotnost
1545 g/m2
Možnost dodání
na objednávku
Materiál
100% PA
Celková výška
9 mm
Podložka
Actionback (mřížka)
Zátěžová třída
23 - 32 střední komerční
Hořlavost
Cfl-s1

Popis

Zátěžový koberec hotelového typu NY Broadway belgického výrobce BIG Carus je vyroben z jednobarevných polyamidových vláken v kombinaci smyčka / střižený vlas. Tím vzniká velmi luxusní dojem, ale díky vysoké hmotnosti vlasu 1050 g/m2 také vysoká odolnost vůči sešlapání a poničení. Se zátěžovou třídou 23/32, hořlavostí Cfl-s1, atestem na podlahové topení, kolečkové židle i na schodiště je určen zejména do hotelových pokojů a chodeb, na schodiště, do restaurací, luxusních apartmánů a ředitelen, do jednacích a školících místností, do kanceláří se střední zátěží, ale i do všech bytových prostor včetně obývacích a studentských pokojů. 
Koberec New York Broadway je na objednávku v řezném programu výrobce, lze dodat přesně objednané množství. Jsme přímí dovozce z Belgie, snadno zjistíme dostupnost a předpokládanou nakládku kamionu ve fabrice. 

Mohlo by se vám také líbit