Amadeo 90

UPOZORNĚNÍ: Hotelové koberce na objednávku Amadeo se od dubna 2021 nevyrábí. V případě vašeho zájmu poptáme výrobce, zda ještě mají zboží na skladě, prozatím evidují určité skladové zásoby. Případný termín dodání sdělíme na poptání dle naší nakládky v Belgii.

Vysoce zátěžový smyčkový koberec Amadeo z řady Arc Edition je určen zejména do hotelů a penzionů, restaurací, snídaňových místností, ale i do obchodních a administrativních prostor jako jsou obchody, kanceláře, jednací místnosti apod. Je vyroben ze 100% polyamidu Imprel o vysoké gramáži vlasu 925 g/m2, atestován na zátěžovou třídu 23/33, hořlavost Cfl-s1, atest na podlahové vytápění, komerční schodiště či kolečkovou židli. Jako většina koberců Arc Edition má certifikaci "vhodný pro alergiky" nezávislého německého institutu TÜV.

696,00 Kč za m2 vč. DPH
Šíře

Detaily produktu

Typ
Smyčkový
Vzor
Tečkovaný
Barevný odstín
šedá
Základní zařazení
Zátěžový koberec
Základní zařazení
Hotelový koberec
Hmotnost vlasu
925 g/m2
Celková hmotnost
2350 g/m2
Možnost dodání
doprodej u výrobce
Materiál
100% PA Imprel
Celková výška
6,6 mm
Podložka
Actionback (mřížka)
Zátěžová třída
23 - 33 vysoká komerční
Hořlavost
Cfl-s1
Pro alergiky
vhodný, certifikát TÜV

Popis

Vysoce zátěžový smyčkový koberec hotelového typu Amadeo z řady Arc Edition lze nabídnout díky decentnímu vzoru například hotelů a penzionů, restaurací, snídaňových místností, ale i do obchodních a administrativních prostor jako jsou obchody, kanceláře, jednací místnosti apod. Koberec Amadeo je vyroben ze 100% polyamidu Imprel o vysoké gramáži vlasu 925 g/m2. Je atestován na zátěžovou třídu 23/33, hořlavost Cfl-s1, atest na podlahové vytápění, komerční schodiště či kolečkovou židli. Jako většina koberců Arc Edition má certifikaci "vhodný pro alergiky" nezávislého německého institutu TÜV. Koberec dodáváme na objednávku v řezném programu výrobce. Jsme přímý dovozci z Belgie, snadno zjistíme dostupnost a možnost dodání.

Mohlo by se vám také líbit