Hercules ITC 26

UPOZORNĚNÍ: Celá kolekce Hercules se od dubna 2021 nevyrábí. V případě vašeho zájmu poptáme výrobce, zda ještě mají zboží na skladě, prozatím evidují určité skladové zásoby. Případný termín dodání sdělíme na poptání dle naší nakládky v Belgii.

Vysoce zátěžový koberec na objednávku Hercules ITC je tak odolný, že jsme si ho sami položili v zelené barvě do nové části našeho obchodního domu. Jedná se o koberec s řezaným vlasem ze 100% polyamidu Imprel o hmotnosti 1100 g/m2 vlasu. Koberec má nejvyšší zátěžovou třídu 23/33, hořlavost Cfl-s1, odolnost vůči kolečkovým židlím, je antistatický, vhodný pro komerční schodiště a zároveň má atest nezávislého německého institutu TÜV "vhodný pro alergiky". Je ideální pro kanceláře, komerční a obchodní prostory, ředitelny, jednací místnosti apod.

896,00 Kč za m2 vč. DPH
Šíře

Detaily produktu

Typ
Velur / střižený
Vzor
Tečkovaný
Barevný odstín
zelená
Základní zařazení
Zátěžový koberec
Hmotnost vlasu
1100 g/m2
Celková hmotnost
2130 g/m2
Možnost dodání
doprodej u výrobce
Materiál
100% PA Imprel
Celková výška
8 mm
Podložka
Actionback (mřížka)
Zátěžová třída
23 - 33 vysoká komerční
Hořlavost
Cfl-s1
Pro alergiky
vhodný, certifikát TÜV

Popis

Vysoce zátěžový koberec na objednávku Hercules ITC je tak odolný, že jsme si ho sami položili v zelené barvě do nové části našeho obchodního domu - natolik mu věříme. Co více dodat? Jedná se o koberec s řezaným vlasem (velur) ze 100% polyamidu Imprel o úžasné hmotnosti 1100 g/m2 vlasu. Koberec má nejvyšší zátěžovou třídu 23/33, hořlavost Cfl-s1, odolnost vůči kolečkovým židlím, je antistatický, vhodný pro komerční schodiště a zároveň má atest nezávislého německého institutu TÜV, že je vhodný pro alergiky. Je to ideální podlaha pro kanceláře, komerční a obchodní prostory, ředitelny, jednací místnosti, všechny hotelové prostory vč. pokojů, chodeb a schodišť, restaurace apod.

Mohlo by se vám také líbit