Noblesse 310 marzipan

Luxusní metrážový koberec Noblesse je v naší nabídce již velkou řádku let. Prochází pouze barevnými obměnami, ale jinak zůstává stále stejný, neboť se jedná o velmi kvalitní, odolný a příjemný koberec s dlouhou životností, takže není co měnit.

Noblesse je vyroben v Belgii z jednobarevného polyamidového (nylonového) vlákna o excelentní hmotnosti vlasu 1350 g/m2. Celková výška koberce je cca 11 mm a celková hmotnost cca 1810 g/m2. Zespodu je pevná zátěžová podložka Actionback, což je syntetická mřížka.

Koberec Noblesse nabízíme na objednávku přímo od výrobce v šíři 400 cm a 500 cm.

Koberec není skladem na naší prodejně. Termín dodání řešíme vždy individuálně, záleží na nakládce našeho kamionu u tohoto výrobce, nakládáme cca každých 5 - 7 týdnů.

1 107,00 Kč za m2 vč. DPH
Šíře

Detaily produktu

Typ
Velur / střižený
Vzor
Jednobarevný
Barevný odstín
béžová, šedobéžová
Základní zařazení
Luxusní bytový koberec
Hmotnost vlasu
1350 g/m2
Celková hmotnost
1810 g/m2
Možnost dodání
na objednávku
Materiál
100% PA
Celková výška
11 mm
Podložka
Actionback (mřížka)
Zátěžová třída
23 - 31 nejvyšší bytová
Hořlavost
Cfl-s1

Popis

Koberec Noblesse je na objednávku přímo od výrobce v tzv. kupónovém programu, kdy nám uříznou přímo požadovanou délku. Jsme přímý dovozce podlah z Belgie i Nizozemí a koberce si vyzvedáváme sami přímo na kamion, nakládka u tohoto výrobce je cca každých 5 - 7 týdnů. Sdělený termín dodání je vždy orientační, může se nečekaně posunout. Nicméně dovážíme do ČR velké množství těchto typů luxusních či zátěžových koberců na objednávku a termín se snažíme co nejvíce dodržet. Samozřejmě také záleží, zda je koberec v Belgii vyroben či teprve půjde do výroby. Pokud máte zájem, kontaktujte nás, jsme rodinná firma a snažíme se vyhovět k maximální spokojenosti všech zákazníků již od roku 1990.

I když je tento koberec opravdu hodně těžký a na pevné podložce Actionback, všechny koberce obecně doporučujeme přichytit k podkladu, alespoň na oboustrannou lepicí pásku. Nejlepší je samozřejmě celoplošná fixace nebo přímo nalepení, máte 100% jistotu, že se koberec nebude vlnit, čímž mu prodloužíte životnost. Velmi rychlá aplikace je např. pomocí sprejových lepidel Conato. Podrobný návod na pokládku vám rádi sdělíme přímo na naší prodejně. Koberec lze přichytit na beton, stěrku, laminátovou či dřevěnou podlahu, ale i na kobercovou podložkou.

Velurové koberce tzv. stínují, tzn. dělají se viditelné stopy při chůzi, vysávání, posunu nábytku apod. Koberce mívají velmi často při zakoupení na sobě různě "barevné" pruhy, které nejdou hned rozčesat ani se nesrovnají hned pomocí vysavače. Nejedná se o žádnou vadu, je to způsobeno nejčastěji natočením vlasu při skladování, stáčení, první závit od papírové návinky apod. Jedná se o standardní přirozený jev střižených velurových koberců a všechny tyto pruhy postupně zmizí. Velurové koberce jsou jinak velmi příjemné a dobře se udržují, ale vlákno se potřebuje stabilizovat chůzí a běžným používáním.

Všechny metrážové koberce se vyrábí dle EN 986 s výrobní tolerancí šíře role ± 1% (např. u šíře 4 metry může být skutečná šíře 396 - 404 cm). Při objednání doporučujeme počítat s rezervou na délku i šíři. V jedné místnosti se nesmí kombinovat různé šíře či výrobní šarže, mohou mít jiný odstín. V různých místnostech se toto neřeší. Lze vyrobit i obšitý kusový koberec, musí být ovšem odebrána celá šíře koberce (např. vyrobíme kusový koberec 250x350 cm obšitý kolem dokola, ale účtuje se 2,50 metru šíře 4 metry). Pro zajištění protiskluznosti kusového koberce nabízíme speciální nástřik, díky němuž bude chůze po kusovém koberci bezpečnější.

Vzorky koberců si fotíme sami, neboť obrázky od výrobců nebývají příliš kvalitní či přesné. Snažíme se, aby výsledná barva byla co nejblíže skutečnému koberci, přesto barvu či odstín nelze 100% garantovat v závislosti na vyrobené šarži i různě nastaveným počítačovým monitorům. Na naší jihočeské prodejně si můžete prohlédnout přímo fyzické vzorky daných koberců.

V případě zájmu přímého prodeje přes náš web nám pošlete poptávku přes poptávkový formulář, během krátké doby se s Vámi spojíme a doladíme případné detaily objednávky. Zboží posíláme každý pracovní den po celé České republice přepravní společností Fofr, tato služba je zpoplatněna, ale nevychází nijak extra draze. Cenovou kalkulaci sdělíme obratem podle objednaného množství a hmotnosti koberce. Doručení pak bývá cca 3 pracovní dny, ale termín dodání u koberců na objednávku se musí vždy řešit individuálně. Role jsou pečlivě zabalené a většinou navinuté na papírové trubce.

Mohlo by se vám také líbit