• Sleva!
  • -12,16%

Rolex 928

Rolex 928 je mnohobarevný vpichovaný melírovaný koberec s fialovou, šedou a zelenou barvou. Tato barva se v šíři 4 metry doprodává za zvýhodněnou akční cenu.

Ačkoliv se těmto vpichovaným kobercům v ČR obecně říká "zátěžáky", žádné zátěžové koberce to nejsou, jenom se tak často používají. Rolex patří ze všech nabízených mezi ty nejlepší, neboť má 900 g vlasu / m2 a splňuje zátěžovou třídu 31 (semi-contract). Tento typ koberců se v praxi pokládá do vysoce i extrémně zatěžovaných komerčních a průmyslových prostor jako jsou kanceláře, chodby, schody, penziony, hotely, diskotéky, školy, jídelny, restaurace apod. 

185,00 Kč
163,00 Kč za m2 vč. DPH Ušetříte 12,16%
Šíře
posledních 8,60 bm

Detaily produktu

Typ
Vpichovaný
Vzor
Melírovaný
Barevný odstín
fialová
Barevný odstín
vícebarevná
Základní zařazení
Levné vpichované koberce
Hmotnost vlasu
900 g/m2
Celková hmotnost
1050 g/m2
Možnost dodání
doprodej
Materiál
100% PP
Celková výška
8,5 mm
Podložka
Latex
Zátěžová třída
22+ / 31 základní komerční
Hořlavost
Efl

Popis

Vpichovaný koberec Rolex je v naší nabídce snad dvacet let. Ačkoliv se těmto vpichovaným kobercům v ČR obecně říká "zátěžáky", žádné zátěžové koberce to nejsou, jenom se tak často používají. Rolex patří ze všech nabízených mezi ty nejlepší, neboť má 900 g vlasu / m2 a splňuje zátěžovou třídu 31 (semi-contract). Tento typ koberců se v praxi pokládá do vysoce i extrémně zatěžovaných komerčních a průmyslových prostor jako jsou kanceláře, chodby, schody, penziony, hotely, diskotéky, školy, jídelny, restaurace apod. Je třeba počítat s tím, že tyto velurové vpichované koberce se vyrábějí z nejzákladnějšího PP recyklovaného vlákna, které se rychleji sešlapává (ulamuje). Na druhou stranu musíme uznat, že ty desetitisíce položených zakázek hovoří o pravidlu "za málo peněz hodně muziky".

Mohlo by se vám také líbit