• Sleva!
  • -47,36%

Essentials Jatoba

3010-3903

Kolekce a dekory podlah se neustále obměňují, musí kopírovat moderní trendy a málokdy vydrží v nabídce více jak 5 let. A právě to je i případ laminátové podlahy Essentials belgického výrobce Berry Alloc. Jedná se o kvalitní hutný materiál celkové výšky 7 mm s vysokou laminací na povrchu, zvýšenou odolností proti poškrábání, zátěžovou třídou 23/32 a nezkosenými hranami. Bohužel, některé dekory jsou už ale mimo současný "šedo-béžový" trend, a proto jsme se rozhodli vyprodat všechny stávající skladové dekory za akční ceny s výraznými slevami 47-56% (dle dekoru a množství na skladě). Akce platí pouze do vyprodání zásob. Díky těmto cenám se jedná o ideální podlahu do nájemních prostor jako např. nájemní byty.

454,00 Kč
240,00 Kč za m2 vč. DPH Ušetříte 47,36%
posledních 40,869 m2

Detaily produktu

Vzor
Prkna
Možnost dodání
doprodej
Celková výška
7 mm
Balení
2,15 m2
Rozměr dílce
1285 x 186 mm
Hrany lamel
nezkosené
Zátěžová třída
23 - 32 střední komerční

Popis

Sháníte kvalitní za super cenu? Vybavujete např. nájemní byt, pronajatou kancelář či prodejnu v outletovém centru a nechcete do podlah moc investovat, a přesto požadujete vysokou kvalitu? Pak můžeme nabídnout kvalitní belgické laminátové podlahy Berry Alloc. Kolekce a dekory se neustále obměňují, musí kopírovat moderní trendy a málokdy vydrží v nabídce více jak 5 let. A právě to je i případ laminátové podlahy Essentials. Jedná se o 7 mm vysoký, velmi kvalitní hutný HDF materiál s vysokou laminací na povrchu, zvýšenou odolností vůči poškrábání a vlhkosti, zátěžovou třídou 23/32, takže ji lze používat i do komerčních prostor (kanceláře, butiky v obchodních zónách, chodby apod.), ale vybrané dekory jsou už mimo současný trend. A proto jsme se rozhodli vyprodat všechny stávající skladové dekory za akční ceny s výraznými slevami 47-56% (dle dekoru a množství na skladě), abychom mohli držet na skladě standardní zboží (v současnosti kolekce Smart 7). Akce platí pouze do vyprodání zásob.

Laminátové plovoucí podlahy se musí pokládat na suchý rovný podklad (na 2 metrech maximálně 2 mm rozdíl), tzn. např. i na rovnou dlažbu, PVC či pěkný beton. Pokládají se na parotěsnou fólii a podložku (např. Mirelon, Starlon, Hobra). Okolo stěn se musí nechávat dilatační mezera, která se zakrývá soklovou lištou (např. Döllken USL 50 či SLK 50). V balíku podlahy je podrobný návod na pokládku a nebo si ho lze vyžádat na naší prodejně.