• Sleva!
  • -10,01%
Samarkand 9359-618

Samarkand 9359-618

Nádherný kusový koberec Samarkand 9359-618 je kopií svých slavných ručně vázaných originálů z vlny, které máme také v nabídce jako Samarkand Moghal. Toto je ale syntetický koberec z luxusního a velmi příjemného vlákna polypropylen Heatset o vysoké hustotě tkaní a s precizně zpracovaným vzorem. Byl vyroben v belgické fabrice Balta Avelgem a jelikož se nevyrábí, doprodáváme posledních pár kusů za akční výprodejovou cenu.

7 740,00 Kč
6 965,01 Kč za ks vč. DPH Ušetříte 10,01%
Rozměr
poslední kus

Detaily produktu

Typ
Tkaný - Wilton
Vzor
Klasický, orientální, perský
Barevný odstín
bílá, krémová
Barevný odstín
červená, růžová
Možnost dodání
doprodej
Materiál
100% PP heatset
Podložka
Tkaná osnova
Tvar
Obdélník

Popis

Přijeďte se podívat na kusové koberce do našeho obchodního domu podlahových krytin Koberce Strnad Lišov v jižních Čechách, nikde jinde v ČR větší nabídku kusových koberců na jednom místě nenajdete. Na koberce se přes 30 let vyloženě specializujeme a máme je rádi. Na našem webu nabízíme zejména skladový sortiment, který zahrnuje asi 3000 koberců všech možných barev, vzorů, tvarů i provedení, ale zdaleka zde nemáme nafoceno vše, co nabízíme. I když se lepšíme a postupně koberce fotíme. Není ale nad to přijet se osobně přesvědčit, že takovou nabídku nenajdete ani v Praze.

Koberec lze objednat samozřejmě i přes internet. I když nemáme klasický e-shop, naše webové stránky fungují podobně s poptávkovým formulářem. Stačí si dát vybraný kus do poptávkového "košíku" a odeslat, ozveme se vám, jak nejrychleji to půjde. Koberce denně expedujeme spediční službou Fofr.

Mohlo by se vám také líbit