• Sleva!
  • -31,58%

Luxus 9005-617

Nádherný kusový koberec Luxus 9005-617 je typickou ukázkou starých zámeckých koberců dovážených z Dálného i Blízkého východu např. do francouzských zámků. I když tady se samozřejmě nejedná o ručně vázaný originál, ale o dokonalou a precizně provedenou strojní imitaci. Tento koberec byl vyroben ve fabrice Balta Broadloom klasickou wiltonovou metodou z luxusního PP Heatset o velmi vysoké hustotě tkaní. Garantujeme, že co se týče kvality, tyto koberce vydrží mnoho let bez známky výrazného sešlapání, chůze po něm bude velmi příjemná a teplá.

Tento dekor se již nevyrábí, a tak ho vyprodáváme v posledním rozměru 200x290 cm za zvýhodněnou akční cenu.

8 755,00 Kč
5 990,00 Kč za ks vč. DPH Ušetříte 31,58%
Rozměr

Detaily produktu

Typ
Tkaný - Wilton
Vzor
Klasický, orientální, perský
Barevný odstín
bílá, krémová
Barevný odstín
červená, růžová
Barevný odstín
béžová, šedobéžová
Možnost dodání
doprodej
Materiál
100% PP heatset
Podložka
Tkaná osnova
Tvar
Obdélník

Popis

Přijeďte se podívat na kusové koberce do našeho obchodního domu podlahových krytin Koberce Strnad Lišov v jižních Čechách, nikde jinde v ČR větší nabídku kusových koberců na jednom místě nenajdete. Na koberce se přes 30 let vyloženě specializujeme a máme je rádi. Na našem webu nabízíme zejména skladový sortiment, který zahrnuje asi 3000 koberců všech možných barev, vzorů, tvarů i provedení, ale zdaleka zde nemáme nafoceno vše, co nabízíme. I když se lepšíme a postupně koberce fotíme. Není ale nad to přijet se osobně přesvědčit, že takovou nabídku nenajdete ani v Praze.

Koberec lze objednat samozřejmě i přes internet. I když nemáme klasický e-shop, naše webové stránky fungují podobně s poptávkovým formulářem. Stačí si dát vybraný kus do poptávkového "košíku" a odeslat, ozveme se vám, jak nejrychleji to půjde. Koberce denně expedujeme spediční službou Fofr.

Mohlo by se vám také líbit